Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Czy stacjonarne komputery nie są już potrzebne? Czy nie ma potrzeby, aby z nich korzystać? Prawdą jest, iż wręcz przeciwnie

Żyjemy w coraz szybszych czasach, wszystko ma być jak najbardziej błyskawiczne, na szybko, na zaraz. W taki sposób jednocześnie dążymy do rozwoju technologii, a dostrzegamy to chociażby na przykładzie coraz bardziej nowych odmian telefonów czy komputerów. Dzisiaj każdy posiada smartfona, zresztą bez tego sprzętu trudno sobie wyobrazić obecne życie.

Aktualnie także prawie każdy ma laptopa, który jest obowiązkowy do pracy, lecz również rozrywki czy chociażby do korzystania z sieci. Prawie już nie pamiętamy, że kiedyś dostępne były tylko komputery stacjonarne. Czy już tego rodzaju nie istnieją? Czy jesteśmy w stanie kupić jedynie laptopy?

Oczywiście, że nie. Komputery stacjonarne są nabywane przez wiele osób, choć nie tak bardzo często, jak dawniej. Obecnie w tego rodzaju komputery inwestują osoby, które potrzebują dość dużych mocy obliczeniowych. Znaczy to, iż konieczny jest komputer mocny, z rzeczywiście solidnym procesorem, kartą graficzną, który będzie mógł pracować na różnych programach. Co istotne, będzie w stanie funkcjonować i być przy tym jak najlepszy. Najlepszy komputer stacjonarny więc to tego rodzaju, który zapewnia możliwości, jakich z pewnością nie ma laptop.kliknij
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Tego rodzaju komputer dość często wybierany jest przez projektantów graficznych, jacy potrzebują bardzo niezawodnego sprzętu, ażeby ich programy do grafiki działały jak należy. To samo odnosi się do pracy różnych animatorów filmowych.

Masz ochotę zobaczyć następne materiały dotyczące rozważanej tu kwestii? Jeżeli tak, to wejdź na ten odnośnik oraz sprawdź wpis z witryny.

Ciężko sobie wyobrazić grafika, jaki ciągle pracuje na laptopie. Na pewno możemy tak pracować, lecz jak się ma pewną ilość projektów do zrealizowania, a część z nich to duże rzeczy, to w tym momencie pojawia się problem. Dla kogo jeszcze najlepszy jest taki komputer (polecam http://opolkom.pl)? Na pewno dla graczy. Komputer stacjonarny dla gracza to wręcz obowiązek. Wiadomo, tak samo jak grafik, tak gracz może pograć na laptopie, jednakże jeżeli chce mieć dostęp do wszystkich gier, a jednocześnie pragnie grać bez kłopotów powinien zdecydować się na prawdziwie porządny komputer stacjonarny. Przykładową propozycję można znaleźć na .

To gwarancja, że będzie dało się zagrać w każdą grę komputerową, nawet taką, jaka wymaga lepszego sprzętu. Dla początkujących graczy zdecydowanie wystarczy laptop, a w niektórych sytuacjach tablet, jednak jeśli jesteś bardziej zaawansowany powinieneś pomyśleć o czymś bardziej poważnym, co nie zawiedzie cię w najmniej nieoczekiwanej chwili. Taką gwarancję zapewnia trwały sprzęt - komputer stacjonarny z prawdziwego zdarzenia.