Następny rok, rokiem linuxa

dokumenty

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jakie narzędzia będą najlepsze przy wdrażaniu elektronicznego obiegu firmowych dokumentów

Księga
Author: TintedLens-Photo
Source: http://www.flickr.com
W wielu firmach na jakimś etapie wzrostu pojawiają się problemy z odpowiednim przepływem dokumentów. Jest ich coraz więcej, krążą między biurkami i pracownikami, i zaczyna się robić coraz większy bałagan. Przy takim modelu bardzo łatwo o zagubienie albo zniszczenie czegoś, co właśnie będzie na następny dzień po prostu niezbędne. Rozwiązaniem tego problemu może być wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Wykorzystując tego typu rozwiązanie można odnieść mnóstwo korzyści.

Innowacyjna pływalnia powinna mieć różne rozwiązania, które sprawią, że korzystanie z niej będzie łatwe

AGD
Author: Atlantic
Source: Atlantic
Jeżeli kochamy pływać oraz szukamy dobrego krytego basenu, to warto posprawdzać czy dane miejsce wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki. Te rozwiązania na ogół znacząco usprawniają działanie pływalni.


Kiedy poszukujemy dla siebie odpowiedniej krytej pływalni, to dobrze będzie przykładowo zwrócić uwagę na to czy ma ona elektroniczny system obsługi klienta.

Każdy może sprawdzić na czym polega pożyczka smart pożyczka

Pożyczka
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Czy patrzyliśmy jak prezentują się pożyczki?
Czasem szybko poszukujemy znaczniejszej gotówki i nie zbyt mamy od kogo ją pożyczyć. Dlatego warto okazać się zawsze na bieżąco z propozycjami na wzięcie pożyczki w banku, gdyż tylko wtedy będziemy mieli pewność, że uda nam się zaciągnąć niezbędną nam kwotę.

Jak działają kserokopiarki? Jakie elementy są ważne? O jakich rzeczach trzeba pamiętać?

ksero
Author: Matthew Cua
Source: http://www.flickr.com
Kserokopiarka to urządzenie, które umożliwia wykonanie kopii dokumentu jak również dwuwymiarowych elementów grafiki. Pierwszym producentem była firma Xerox, a pierwszą z udanych kopii dokumentu wykonano w 1938 roku. W naszym kraju kserokopiarki weszły na rynek dopiero w latach siedemdziesiątych, natomiast dziś trudno sobie wyobrazić by można było obejść się bez tego sprzętu.