Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Maszyny pakujące do przedsiębiorstwa

Znamy takie rzeczy, o których zwykle nie myślimy, a nierzadko wywalamy je bezrefleksyjnie do śmieci.
Dopiero ich deficyt sprawia, że je zauważamy, a świat nie jest już tym samym miejscem. Pozwól sobie na frapującą grę wyobraźni – wyimaginuj sobie, że nagle przestają istnieć maszyny pakujące. Spróbuj. Zaczynamy?
magazyn
Author: inplusPR
Source: www.inplusPR.pl


W czym na sklepowych półkach będzie przechowywane twoje śniadaniowe musli, jeśli maszyny pakujące przestaną istnieć? Jak uchronisz swój pokój przed okropnymi chlapnięciami farby w czasie renowacji, jeśli folie stretch opuszczą nasz świat na zawsze? Udajesz się na pocztę, żeby nadać paczkę narzeczonemu w Anglii… a w zasadzie posłać mu zgrzebny worek z rzeczami, gdyż opakowań nie dostaniesz. Anihilacja, która dotknęła maszyny pakujące wpłynie nie jedynie na żywot mas konsumentów, a też na funkcjonowanie całego przemysłu.

Praca w fabrykach gaśnie, gdyż gdzieś zniknęły taśmy spinające. Tony produktów leżą w halach, bo nie ma jak ich zapakować i przetransportować do hurtowni. Hurtownicy nie chcą przyjmować produktów bez opakowań. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku sklepów.

Wzrastają ceny przewozu, ponieważ opakowania i owijarki są absolutnie niezbędne. Tiry muszą sunąć po ulicach wolniej, by nie uszkadzać produktów lub wyściełać przyczepy (producent przyczep samochodowych) miękkim materiałem. Całe przedsiębiorstwa upadają, ekonomię dotyka krach na ogromną skalę. Czy możesz wyobrazić sobie ten bałagan? Dajmy do tego wyobrażenia nutkę optymizmu. Patrząc na historię inwencji ludzkości, można zakładać, że kiedyś pojawi się pomoc, może nowy wynalazek, a może całkowicie inny ład życia. Zazwyczaj na pozostałościach starego ładu rodzi się nowa cywilizacja, to niezaprzeczalny fakt. Najsilniej frapującym morałem z tej zabawy wyobraźni jest to, że tak pomijana rzecz posiada tak znaczącą rolę w naszym codziennym funkcjonowaniu na świecie.

Rozsądnie jest asekurować się i kupić wysokiej jakości maszyny pakujące do biznesu.


Author: G.S.