Następny rok, rokiem linuxa

zawód

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Poszukujesz pracy z perspektywami? Studiuj kosmetologię!

zajęcia z kosmetologii
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Zakończenie szkoły średniej to dla sporego grona młodych ludzi bardzo duży stres. Nie tylko należy przygotować się do matury ale także zadecydować, którą drogą ma teraz wieść nasza edukacja. Z jednej strony można z niej zrezygnować - widmo wojska odeszło, można zająć się pracą zawodową. Jednak sporo osób mimo wszystko decyduje się na kontynuację nauki - lecz jaki kierunek obrać? Fakultety politechniczne są bardzo dobrym pomysłem, jednak nie każdego ciekawi budowa urządzeń. A może studia kosmetologiczne?

Jak wygląda droga prawników?

prawnicy
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com
Zawód prawnika cieszy się szacunkiem. Ta grupa zawodowa zaliczana jest do społecznej elity. Co się kryje pod określeniem „prawnik” i jak rysuje się droga do tego zawodu? „Prawnik” to określenie dość niekonkretne. Odnosi się do każdej osoby, która ukończyła studia w zakresie prawa. Nauka na uczelni wyższej pochłania pięć lat w ramach jednolitych studiów magisterskich.