Następny rok, rokiem linuxa

zawód

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Poszukujesz pracy z perspektywami? Studiuj kosmetologię!

zajęcia z kosmetologii
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Zakończenie szkoły średniej to dla sporego grona młodych ludzi niezwykle duży stres. Nie tylko trzeba przygotować się do egzaminów ale również zadecydować, jaką drogą ma teraz podążać nasza nauka. Z jednej strony możemy z niej zrezygnować - widmo służby wojskowej minęło, możemy zainteresować się pracą zawodową. Jednak sporo osób mimo wszystko decyduje się na kontynuację nauki - lecz który kierunek wybrać? Dziedziny politechniczne są bardzo dobrym rozwiązaniem, jednak nie każdego interesuje konstruowanie maszyn. A może studia kosmetologiczne?

Jak wygląda droga prawników?

prawnicy
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com
Praca prawnika cieszy się uznaniem. Ta grupa zawodowa uważana jest za elitarną. Co się kryje pod określeniem „prawnik” i jak wygląda droga do tego zawodu? „Prawnik” to określenie raczej ogólne. Odnosi się do wszystkich osób, które ukończyły studia w zakresie prawa. Nauka na uczelni wyższej trwa pięć lat w ramach jednolitych studiów magisterskich.