Następny rok, rokiem linuxa

usługa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Zrealizuj pomiary marketingowe w celu zwiększenia sprzedaży

Analizy marketingowe
Author: Open Knowledge Foundation Deutschland
Source: http://www.flickr.com
By dostarczać dobry towar bądź usługę powinno się bezustannie wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom klienta. Lecz jak je rozpoznać? Najskuteczniej jest zdecydować się na przeprowadzenie pomiarów oczekiwań konsumentów. Lecz jest to działanie, które wymaga zaangażowania nadzwyczaj wielu ludzi. Dlatego najlepiej jest powziąć decyzję na pomoc firmy, która zajmuje się przeprowadzaniem tego typu badań.

Reklama w autobusie - ogromnie efektywna odmiana reklamy zewnętrznej

reklama w autobusie
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Reklama w autobusie z pewnością należy do bardzo skutecznych odmian reklamy zewnętrznej. Bezspornie nie trzeba się długo zastanawiać dlaczego tak jest. Niemało z nas codziennie korzysta z powszechnych środków transportu, w tym autobusów. Autobusy krążą przez cały dzień, zdołamy wyróżnić również wiele linii nocnych, dlatego aż trudno zliczyć ile osób na co dzień podróżuje tymi środkami lokomocji. Reklama w autobusie trafia więc do nadzwyczaj sporej ilości osób, do rozlicznych grup ludzi - młodszych, starszych, pracujących, studentów itd.

Cloud computing – technologia przyszłości

technologie
Współcześnie rozmaitego rodzaju technologie informatycznie potrafią o wiele uprościć pracę. Pośród coraz popularniejszych zjawisk w świecie informatycznym jest tzw. chmura obliczeniowa. Jest to bardzo charakterystyczny model przetwarzania danych, który pozwala użytkownikowi komputera na korzystaniu z dysków i aplikacji, które nie znajdują się wprost na jego sprzęcie, ale na serwerze i ulegają udostępnieniu poprzez firmy. W rezultacie spotykane jest przykładowo magazynowanie potrzebnych plików bez zajmowania przestrzeni na dysku urządzenia; jest to duże ułatwienie pracy, jako że dzięki temu da się posiadać do nich dostęp z najróżniejszych urządzeń, w tym mobilnych.

Opieka nad grobami – czy warto korzystać z usługi sprzątania grobów?

mycie grobów lublin
Author: Lukas Kästner
Source: http://www.flickr.com
Opieka nad grobami – w jaki sposób sprawować ją, zwłaszcza, kiedy na co dzień brak nam czasu? Możemy ją powierzyć profesjonalistom – przedsiębiorstwom zajmującym się sprzątaniem grobów.

Jakim sposobem wybrać niezłego mechanika

Naprawa samochód
Author: jeremyg3030
Source: http://www.flickr.com
Samochody - jak każde maszyny - niekiedy się psują. Złośliwość obiektów martwych - zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie. Bywają naprawy, jakie bez problemu możemy wykonać własnoręcznie: zaczynając od najmniej skomplikowanych (wymiana żarówek czy koła) aż po te w wyższym stopniu problematyczne (ustawienie zapłonu bądź też wymiana podsufitki) - już jednakże na tymże poziomie wielu z nas poddaje się.

Dlaczego działania marketingowe w teraźniejszych czasach są tak istotne? Sprawdź propozycję

billboard reklamowy
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Z uwagi na to, że ostatnimi czasy wybór usług stał się bardzo zróżnicowany, dlatego dość ważną rolę pełni dobra reklama. Wiele osób zdaje sobie z tego sprawę więc usiłuje na wszelkie metody odznaczyć się spośród innych. Trafna kampania marketingowa?

Czy zamówiony ma szansę być kurier online?

Przesyłki kurierskie
Author: Ninian Reid
Source: http://www.flickr.com
Jaka przesyłka paczki będzie rzeczywiście korzystna?
Jeśli chcemy wysłać jakąś dużą paczkę, to musimy przejrzeć różnorakie oferty, tak żeby posiadać pewność, że wybierzemy tą najlepszą z przedstawionych opcji. To właśnie spowoduje, że musimy poszukać informacji, który kurier jest najtańszy i który w krótkim okresie dostarczy naszą paczkę.

Wynajmujemy duży samochód – co ma znaczenie akurat w Szczecinie?

auto dostawcze z wypożyczalni w szczecinie
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy dysponują dość dużym samochodem, który umożliwi przejazd w tym samym czasie kilku lub kilkunastu pasażerom. Rozwiązaniem są wypożyczalnie busów, które wynajmują samochody różnych producentów. Nie wszystkie z nich działają jednak na wystarczająco wysokim poziomie. Podpowiadamy, czym kierować się, aby postawić na naprawdę solidną wypożyczalnię.

Potrzebujemy wizytówek, czyli gdzie warto wydrukować materiały reklamowe?

wizytówka
Author: Geoffrey Franklin
Source: http://www.flickr.com
Obecnie bardzo istotny jest właściwy wizerunek. Każda z firm musi o niego dbać. Zresztą każdy z nas również powinien. Ale są ludzie, którzy powinni zadbać o swój wizerunek z większą uwagę. Niektórzy muszą posiadać swoje wizytówki, bo dzięki nim mogą w odpowiedni sposób prowadzić swoje firmy, lub jednoosobowe działalności gospodarcze. To istotne, żeby wizytówki pasowały do dziedziny, w której działamy. Nie powinno być tak, że po prostu mamy byle jakie wizytówki.