Następny rok, rokiem linuxa

technika

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Zrealizuj pomiary marketingowe w celu zwiększenia sprzedaży

Analizy marketingowe
Author: Open Knowledge Foundation Deutschland
Source: http://www.flickr.com
By dostarczać dobry towar bądź usługę powinno się bezustannie wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom klienta. Lecz jak je rozpoznać? Najskuteczniej jest zdecydować się na przeprowadzenie pomiarów oczekiwań konsumentów. Lecz jest to działanie, które wymaga zaangażowania nadzwyczaj wielu ludzi. Dlatego najlepiej jest powziąć decyzję na pomoc firmy, która zajmuje się przeprowadzaniem tego typu badań.

Znaczną zaleta pecetów bez ponoszenia niebagatelnych kosztów.

laptop Apple
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com
Postęp technologii wymusza na nas korzystanie z coraz liczniejszej liczby komputerów. Wpływają one na nasze życie codzienne. Bez nich nasze funkcjonowanie zajmowałoby dużo więcej czasu. W zależności od naszych wymagań, stan komputerów winien być dopasowany do naszych zasobów ludzkich. Nie można zapomnieć o należytym oprogramowaniu. Bez niego nasze komputery będą zbyteczne. Technologia informatyczna szybko ewoluuje w związku z tym należy być stale na bieżąco.

Czym jest odlewnictwo i wyżarzanie - przydatne informacje

odlew
Author: Kirt Edblom
Source: http://www.flickr.com
Odlewnictwo to technika, jaka pozwala na produkcję wyrobów metalowych, to znaczy inaczej mówiąc odlewów. Wytwarzanie oraz wyrabianie wyrobów metalowych polega na nadaniu im dobrego kształtu, wielkości i struktury. Wobec tego w odlewnictwie wykorzystuje się rozmaite formy odlewnicze. Forma ta zapełniana jest metalem w stanie ciekłym, jaki później tężeje. Aktualnie na polskim rynku istnieje mnogość firm i przedsiębiorstw, które profesjonalnie zajmują się odlewnictwem.