Następny rok, rokiem linuxa

chmura

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Najbardziej nowoczesna technologia w firmie to gwarancja sukcesu- cloud computing?

cloudia
Source: cloudia.pl
Jak to jest z tymi obecnymi systemami bezpieczeństwa, a zwłaszcza z coraz bardziej znanymi przetwarzaniem w chmurze, tak zwanym cloud computing. Technologia zdaje się niezwykle nowoczesna i zaawansowana, lecz jednocześnie nie każdy akceptuje to rozwiązanie. Jak to właściwie się prezentuje?

Twoja firma stale pracuje przy obsłudze sprzedaży aktywów pomiędzy spółkami? Sprawdź, jak sprawnie możecie zarządzać danymi!

moc
Author: Lidor
sprzedaż na przykład udziałów w dużej liczbie albo przejmowanie jednej spółki przez drugą bez wątpliwości nie są łatwymi transakcjami.

Z czym wiąże się przetrzymywanie plików, w tak zwanej chmurze? W jaki sposób to wygląda oraz czy warto tak trzymać pliki?

computing
Author: Perspecsys Photos
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy wciąż bardziej popularne są wygodne rozwiązania technologiczne, jakie mają wpływ na lepsze funkcjonowanie każdego z nas. Bardzo odnosi się to do działalności firm, dzięki czemu mogą one oferować coraz lepsze usługi. Jednym z najbardziej znanych w ostatnich czasach zjawisk jest na przykład cloud computing. To aplikacje, lecz także infrastruktura it, są dostarczane jako usługa internetowa przy użyciu elastycznego modelu finansowego. Chmura taka dostarcza więc rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwo ma ciągłą możliwość dopasowywania technologii i narzędzi do obecnych potrzeb.