Następny rok, rokiem linuxa

ekran

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Nasze z każdym rokiem nowsze telefony komórkowe potrzebują zabezpieczenia

sprzęt - selfie
Author: wiktor jedrzejczak
Source: http://www.flickr.com
Telefony komórkowe i nawet starsze telefony dotykowe okazują się niestety urządzeniami delikatnymi.


Dotyczy to szczególnie ich najważniejszej części, a więc ekranu. Wyświetlacz bez trudu porysować lub zepsuć.

Reklama w autobusie - ogromnie efektywna odmiana reklamy zewnętrznej

reklama w autobusie
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Reklama w autobusie z pewnością należy do bardzo skutecznych odmian reklamy zewnętrznej. Bezspornie nie trzeba się długo zastanawiać dlaczego tak jest. Niemało z nas codziennie korzysta z powszechnych środków transportu, w tym autobusów. Autobusy krążą przez cały dzień, zdołamy wyróżnić również wiele linii nocnych, dlatego aż trudno zliczyć ile osób na co dzień podróżuje tymi środkami lokomocji. Reklama w autobusie trafia więc do nadzwyczaj sporej ilości osób, do rozlicznych grup ludzi - młodszych, starszych, pracujących, studentów itd.

Krótka charakterystyka najczęściej wybieranych laptopów od Lenovo, wykorzystywanych przez prywatne osoby oraz biznes.

Projektor Sony VPL-HW20
Author: Sony
Source: Sony
Jednym z najbardziej cenionych wytwórców laptopów na świecie jest Lenovo. Produkty tej firmy cechują się wysokim poziomem wydajności, mocnymi parametrami i są bardzo chętnie wybierane zarówno przez prywatne osoby jak i firmy.

Kupno używanego telefonu czy smartfona bardzo dobrym wyjściem dla osób, jakie nie potrzebują wydajnych, potężnych urządzeń.

Ultraprzenośny dysk od Toshiba
Author: TOSHIBA
Source: TOSHIBA
Na rynku współczesnych smartfonów można zauważyć coraz większą gonitwę za wydajnością i rozmiarami. Standardem są obecnie telefony mające ekrany na 5 cali, wydajne procesory czy bardzo dużą ilość pamięci.

Telefony dla staruszków

telefon stacjonarny przewodowy
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Obsługa współczesnego telefonu starszej osobie najczęściej sprawia sporo problemów.


Nieduże klawisze nie pasują do nieefektywnych paluszków zaatakowanych przez reumatyzm, natomiast niewielki wyświetlacz nie pozwala dojrzeć tego, co się na nim znajduje.