Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Telefony dla staruszków

Obsługa dzisiejszego telefonu osobie starszej z reguły sprawia sporo komplikacji.


Niewielkie klawisze nie pasują do nieefektywnych paluszków zaatakowanych reumatyzmem, a miniaturowy wyświetlacz nie pozwala dojrzeć tego, co się na nim odkrywa.
telefon stacjonarny przewodowy
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com


Coraz to w wyższym stopniu nowoczesne konstrukcje są również niezwykle skomplikowane do zrozumienia dla osób, jakie wychowały się w innej erze a także na innych aparatach telefonicznych. W kategorii podarunków dla babci i dziadka markety proponują nam grupę aparatów telefonicznych dla osób starszych, jakie wyróżniają się specjalną konstrukcją a także wielkimi, dostrzegalnymi przyciskami.

Czyżbyś miał ochotę na więcej artykułów na powyższy temat? Zachęcamy w takim razie do kolejnej witryny - po prostu naciśnij to sklep elektryczny góra kalwaria i przejdź do naszego portalu.

Proponują na przykład telefon stacjonarny przewodowy umyślnie zaprojektowany dla nestora wyekwipowany w donośny dzwonek.


android
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com


Proponują też telefon stacjonarny bezprzewodowy dla seniora zaopatrzony w wyświetlacz i przyciski z obrazkami umożliwiające lepiej poznać działanie urządzenia. W zestawie znajduje się również specjalny przycisk SOS, który po wciśnięciu wybiera Automatycznie połączenie ze zdefiniowanymi osobami. Polecamy Państwu również dodatkową przystawkę do telefonu, idealną tak dla nestorów, jak też dla maluchów. Przystawka pozwala na zaprogramowanie paru numerów oraz asygnowanie ich do guzików z fotografiami bliskich, dzięki czemu wybranie właściwego połączenia nie wymaga znajomości numeru.
W sklepach znajdziecie też Państwo bardziej klasyczne telefony dla starszych osób wyróżniające się jedynie większymi klawiszami, lepiej zauważalnymi jak też dostępnymi dla mniej gibkich palców. Specjalny aparat telefoniczny dla nestora jest to znakomity pomysł na prezent dla babuni bądź dziadka.