Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Krótka charakterystyka najczęściej wybieranych laptopów od Lenovo, wykorzystywanych przez prywatne osoby oraz biznes.

Jednym z najbardziej cenionych producentów laptopów na świecie jest Lenovo. Urządzenia tej firmy charakteryzują się wysoką wydajnością, mocnymi podzespołami i wybierane bardzo chętnie zarówno przez prywatne osoby jak również biznes.


Akcesoria do notebooków
Author: Philips Polska
Source: Philips Polska


Na przykład aktualnie dużym zainteresowaniem cieszy się model lenovo t420s, baterie który wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, lecz również niezwykle wydajnymi podzespołami. Matryca tego urządzenia ma 14 cali, zależnie od konfiguracji są między dostępne będą dyski SSD, a całość zamknięta w smukłej obudowie. Jeśli ktoś potrzebował będzie laptopa do zadań specjalnych, jaki poradzi sobie z pyłem, kurzem i wodą, to polecić mu możnamodel lenovo t430. Będzie on spełniał najbardziej zaawansowane wojskowe normy jeżeli chodzi o użytkowość, przez co bardzo dobrze sobie poradzi w najtrudniejszych warunkach.


Projektor Sony VPL-HW20
Author: Sony
Source: Sony
Dużą popularnością wśród kupujących również się cieszą laptopy z serii lenovo t500- baterie. Seria ta jest przeznaczona dla biznesu, więc i wszystkie parametry ma dobrane pod kątem tego segmentu rynku. Matowy ekran, mocne podzespoły i bardzo dobra jakość wykonania to standard, jakiego oczekuje się w tego typu laptopach, i opisywany model je jak najbardziej spełnia.

Zainteresowany? To dla nas rewelacyjna informacja. Zatem kliknij tu aquator woda i czytaj do woli kolejne specjalistyczne posty.

Do tego posiada długi czas pracy na akumulatorze, co na pewno ucieszy osoby często korzystające z urządzenia poza domem.


Kolejnym przedstawicielem tej rodziny jest lenovo t510. Porównując go ze swoim poprzednikiem wykorzystano w nim ekran o innych proporcjach, zwiększając jednocześnie dość mocno jego rozdzielczość.