Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Nasze z każdym rokiem nowsze telefony komórkowe potrzebują zabezpieczenia

Telefony komórkowe i także starsze telefony dotykowe są niestety sprzętami delikatnymi.


Dotyczy to głównie ich najważniejszej części, czyli ekranu. Wyświetlacz bez trudu porysować lub uszkodzić.
futerał ZTE Blade L5
Author: Blake Patterson
Source: http://www.flickr.com


sprzęt - selfie
Author: wiktor jedrzejczak
Source: http://www.flickr.com


Jakże często nosimy smartfon w kieszeni lub w torebce z powiedzmy kluczami. To działanie wystawia głównie wyświetlacze na zniszczenie lub co najmniej porysowanie. Nie mówiąc już o upadkach, które zdarzają się wszystkim i to wcale nierzadko. Choć, często smartfony posiadają szkło Gorilla Glass czy obudowy odporne na upadki z wysokości. Jednak wiele, głównie nie drogich aparatów, narażonych jest na dużo zwyczajnych zagrożeń. Aby zapobiec zbyt szybkiemu uszkodzeniu, należy poszukać właściwego pokrowca na smartfon. Etui zapewni nie tylko ochronę, ale też pozwoli przypiąć aparat do paska przykładowo w czasie biegania. Etui na smartfon może być również wodoodporne, co umożliwi pływanie z telefonem. Niektóre dają możliwość na zanurzenie się nawet do 3 metrów pod wodę.


Smartfon
Author: Sham Hardy
Source: http://www.flickr.com


Potrzeba przede wszystkim dopasować etui do typu naszego telefonu pod względem rozmiaru. Kiedy szukamy specyficznego etui asus zenfone 2 laser ze500kl, mamy szansę znaleźć coś właściwego na rynku. Na polskim rynku istnieje bowiem dużo firm, specjalizujących się tylko w wytwarzaniu takich akcesoriów. Odnajdziemy wszystkie kolory i formy, które przyozdobią nasz aparat. Możemy nawet chcieć zaprojektować osobisty wzór. Do nas należy także dobór, jak najlepiej zamierzamy zabezpieczyć nasz telefon.
Czy wystarczającym okaże się futerał ZTE Blade L5, albo kabura lub kinkiet do salonu pokrowiec. Wszystkie rozwiązania mają swoje wady i zalety. Należałoby pogłębić tę tematykę, by nasz smartfon służył nam dłużej.