Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Ipad – źródło sukcesu

Mało kto wie, że tablet nie był oryginalnym wytworem przedsiębiorstwa Apple. Parę bitych lat przed premierą iPada Microsoft wypuścił swoje maszyny. Jak wiemy, nie wygrały one na rynku IT. Gdy Apple wypuściło do sklepów swojego iPada, zdobyło już mocną pozycję dzięki wielkiemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jedna z przyczyn rewelacyjnej sprzedaży iPada tej firmy.


Przenośna bateria Gum Plus
Author: Apple
Source: Apple
Firmie Jobsa udało się zbudować markę, która kojarzy się z najwyższą jakością i niezwykłą estetyką wykonania. To sprawiło, że generalnie każdy artykuł był skazany na wielką sprzedaż. Przedsiębiorstwo od Windowsa kojarzy się najczęściej z zawodnymi acz rozpowszechnionymi OSami. Microsoft nie słynął nigdy z produkcji solidnych sprzętów multimedialnych, dlatego ich tablet nie miał wielu chętnych do nabycia. Nie znaczy to oczywiście, że był słabym produktem – po prostu nie umiano go skutecznie wypromować. Steve Jobs był natomiast mistrzem reklamy, który równocześnie cechował się genialnym zmysłem estetycznym. Umiał wykreować gadżety godzące w sobie niezawodną funkcjonalność i prostą harmonię. Warto jednak zaznaczyć, że iPad nie zawłaszczył sobie rynku – przyzwocie schodzą urządzenia innych, mniej drogich i mniej znanych marek. Faktem jest to, że dopiero iPadowi udało się wypromować tablety, święcące dzisiaj triumfy.

Markowe słuchawki - Mobilnakraina.pl
Source: http://www.mobilnakraina.pl/
Jeżeli szukasz akcesoriów do swojego tabletu Apple, poszukaj w sieci sklepów WWW, które sprzedają solidne gadżety w dobrych cenach. Najlepiej jest do Google wstawić słowa „akcesoria ipad”.

Szukając wartych obejrzenia tekstów, kliknij na ten link. Naprawdę zalecamy tę ofertę (https://eshop.pronar.com.pl/technika-pomiarowa), ponieważ ona niewątpliwie również przyciągnie Twoją uwagę.

To bezdyskusyjne, że najistotniejszym wyborem jest porządne etui do urządzenia, aby monitor tabletu nie zniszczył się podczas użytkowania. Dobre futerały do znakomitych maszyn przenośnych Apple znajdziesz, kiedy do wyszukiwarki WWW wklepiesz słowa „etui ipad”.