Następny rok, rokiem linuxa

oprogramowanie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Wpływ zinformatyzowania wyższych uczelni na organizację typowych zadań pracowniczych

studenci po skończonych studiach
Obecne czasy wymuszają na większości, również na najmniejszych organizacjach, konieczność skuteczniejszej koordynacji pracy przez używanie oprogramowania komputerowego. Konieczność ta podyktowana jest w głównej mierze relatywnym zwiększeniem tempa życia, lecz także i ogromu procesów finansowych, wymiany informacji oraz spotęgowaniem zdolności produkcyjnych.

Jakie narzędzia będą najlepsze przy wdrażaniu elektronicznego obiegu firmowych dokumentów

Księga
Author: TintedLens-Photo
Source: http://www.flickr.com
W wielu firmach na jakimś etapie rozwoju mogą się pojawić kłopoty z odpowiednim przepływem dokumentów. Ich ilość cały czas rośnie, krążą pomiędzy biurkami i pracownikami, i robi się coraz większy bałagan. Przy takim modelu bardzo łatwo o zgubienie czy zniszczenie czegoś, co właśnie będzie na następny dzień po prostu niezbędne. Rozwiązaniem tego problemu będzie na pewno wdrożenie cyfrowego obiegu dokumentów w firmie. Wykorzystując takie produkty można odnieść mnóstwo korzyści.

Jakiego narzędzia codziennie używa kierownictwo ponad 600 sieci handlowych?

ekspert
Author: Asus
Source: Asus
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, w jaki sposób działają olbrzymie sieci handlowe? Często są one zbudowane z dziesiątek jeśli nie setek różnorodnych sklepów, w jakich ponadto często powinien być bardzo podobny asortyment.

Informatyczne bezpieczeństwo w przedsiębiorstwach, czyli jakimi sposobami zapewnić nieprzerwane działanie infrastruktury informatycznej

praca przy komputerze
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Obecnie mało która firma poradzić sobie może bez komputerów. Nawet w przypadku niewielkich, kilkuosobowych firm duża część pracowników ma swoje laptopy czy komputery, na jakich realizuje swoje codzienne obowiązki. W firmach większych sprzętu będzie znacznie więcej, dodatkowo mogą się pojawić urządzenia sieciowe, albo serwery na używane oprogramowanie.

Jaki smartfon nabyć? Rady

smartfon
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesny telefon komórkowy to nie jedynie dzwonienie jak też wykonywanie połączeń. Przez dużą część doby jest to centrum naszego życia. Połączenia, maile, SMS-y – to wszystko asymiluje naszą uwagę. Jednak wskazówką jest wybór stosownego przyrządu do naszych wymagań. Na co trzeba zwracać uwagę?

Rozliczanie PIT-u przy pomocy komputerowego programu

Rozliczenia PIT przez internet
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Wypełnianie PIT-u jest dla wielu osób zadaniem przekraczającym ich siły. Dlaczego? Z reguły przez wzgląd na fakt, że Urzędy Skarbowe faktycznie drobiazgowo podchodzą do kwestii sprawdzenia prawidłowości zawartych w deklaracji danych.

W jaki sposób możemy zaoszczędzić na prowadzeniu własnej firmy?

komputery
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Trzeba zwrócić uwagę, że choć prowadzenie własnej firmy z całą pewnością nie jest czymś łatwym, to jednakże w wielu przypadkach mamy okazję trafić na oszczędności. Na przykład tak naprawdę nikt nie powiedział, że we wszystkich przypadkach powinniśmy zatrudniać u siebie informatyka. Ba, nikt nie powiedział, iż w razie awarii będziemy płacili duże pieniądze.

Czy informacje na naszym komputerze są bezpieczne? W jaki sposób zabezpieczyć istotne dane przed utratą albo dostaniem się w niepowołane ręce?

komputer, dane
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach człowiek właściwie nie jest w stanie obyć się bez sprzętów elektronicznych. Różnych gadżetów jest faktycznie sporo na rynku, jednak wciąż choćby do pracy używane są laptopy lub też komputery stacjonarne. Oczywiście wydajność takich sprzętów jest lepsza niż jeszcze parę lat temu. Stele powstają coraz to nowe udogodnienia, jakie sprawiają, że korzystanie z takich urządzeń jest wygodniejsze.

Solidnej formy komputery firmy DELL - na co skierować nacisk?

serwery
Author: Lexar
Source: Lexar
Aktualnie znaczna większość osób wykorzystuje z rozmaITego typu sprzętów elektronicznych. Są to oczywiście komputery, tablety, telefony komórkowe i mnóstwo innego rodzaju sprzętów, dzięki którym zdołamy zdecydowanie łatwiej aranżować i przeprowadzać wiele czynności.