Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Internet na kablu to przeżytek - sprawdź wysokiej jakości routery do domu

Jeszcze całkiem niedawno zrozumiałe dla wszystkich było to, iż by mieć sieć, komputer powinien być podpięty do kabla, iż sieć może być wyłącznie przy jednym urządzeniu oraz że z pewnością nie będziemy mogli chodzić po domu z laptopem, dalej niż nam na to zezwoli rozpiętość kabla, bo w przeciwnym razie stracimy połączenie. Dzisiaj jednak nikt już sobie nie wyobraża pracowania bez sieci bezprzewodowej, która zezwala wykorzystywać z sieci bez fizycznego przypięcia do kabla, przez co spokojnie możemy działać nawet na tarasie.
Łatwo można zyskać sieć bezprzewodową
czarny router TP-Link
Author: Firecracker PR
Source: http://www.flickr.com
Kiedy pragniemy posiadać w własnym mieszkaniu sieć bezprzewodową, to bez wątpienia musimy się zastanowić, czy idealnie nie sprawdzi się u nas sprzęt sieciowy, który dopomoże nam właśnie w takim pozyskaniu sieci bezprzewodowej, a takim sprzętem jest chociażby router Asus w sklepach internetowych. Należy się zorientować co nam on faktycznie oferuje, bo może się okazać, iż jest to nie tylko niesamowite rozwiązanie dla firm, ale także oraz dla prywatnych celów.

Jeśli uważasz, że omawiana problematyka jest intrygująca, wejdź na ten link, w najświeższej ofercie również przeczytasz coś wartego uwagi!

Kolejnym rozwiązaniem, które mamy szanse tutaj zastosować jest Router ASUS RT-AC68U, podłączamy go do kabla (zobacz obciążalność prądowa przewodów) od Internetu, stawiamy w niezbyt widocznym miejscu oraz już mamy szanse używać z bezprzewodowego połączenia w całym mieszkaniu, a nawet i poza nim. Nie mniej należy pamiętać, by zabezpieczyć własną sieć hasłem, by czasem nie miał szansy z niej używać ktoś niepowołany.Każda firma powinna mieć taką szafę
Internet trade
Author: Hywell Martinez
Source: http://www.flickr.com
Jeśli posiadamy firmę, to wiemy, że musimy mieć tak zwaną serwerownię, z której będziemy zarządzać wszystkimi komputerami i siecią bezprzewodową, z której one wszystkie będą używały. Wspaniale się tutaj spisze Linkbasic szafa rack stojąca 42U, 800mm, do montażu (NCB42-68-BAA-C), dzięki której wszystkie urządzenia będą miały szanse być postawione w dobry sposób, przez co nie tylko prosto będzie nam do nich dojść, ale również i bez problemu uda nam się zachować porządek. A kiedy lubimy grać na konsoli oraz pragniemy, aby działała ona także bezprzewodowo z siecią, to powinniśmy się zaopatrzyć w urządzenie Netgear Universal WiFi Internet Adapter (WNCE2001-100PES), które pomoże nam w osiągnięciu naszego celu. Polecane produkty szafa rack stojąca 42U Linkbasic

Uwolnijmy się od kabla Praca przy biurku nie ciągle jest najwygodniejsza, czasem wspanialej pracować na świeżym powietrzu, mimo wszystko aby było to realne powinniśmy posiadać odpowiednio podłączoną sieć bezprzewodową, a co się z tym wiąże należy się zaopatrzyć w najwspanialszy z możliwych sprzętów.