Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Czy zaznaczymy w jaki sposób przetrzymywane są nasze adresy?

Czy przydarzyło nam się, że otrzymywaliśmy paczki, lub telefony od przedsiębiorstw, z którymi nigdy wcześniej się nie zetknęliśmy? Jeśli tak, to może to okazać się dowód na to, że nasze informacje brały udział w czymś co nosi nazwę zakup bazy danych. Normalnie logujemy się na jakąś stronę, której treścią jesteśmy zaintrygowani, dodajemy własne dany żeby mieć szansę otrzymywać newsletter, tak żeby nic nas nie ominęło i tutaj wszystko jest dla nas logiczne i zrozumiałe. Jednak czasem jest tak, że bez naszej wiedzy dany zakład sprzedaje dane kontaktowe, które uzyskała od nas, przez co inne przedsiębiorstwa też mogą nawiązać z nami kontakt.
baza danych
Author: Robbes
Source: http://www.flickr.com
Dlatego właśnie tak istotne jest idealne zobaczenie na jakie strony internetowe się zapisujemy, jak i też przeanalizowanie czy zawsze możemy pozostawiać dane o sobie.

Nie czekaj, tylko poczytaj więcej osuszanie gruntów na prezentowany temat - informacje będą na pewno bardzo fascynujące, zatem kliknij tu i zobacz więcej.

Co interesujące to niektóre strony internetowe powstają z myślą o sprzedaży takich informacji i gdy uzbierają właściwą ilość adresów, to dają je tej firmie, która więcej za nie zapłaci. Zobacz gdzie pozyskać bazy danych: sprzedaż bazy danych.

Nie możemy pomylić adresów w czasie pakowania przesyłek

Obywatele coraz częściej dokonują zakupów przez sieć, a to spowoduje, że nabyty produkt przesyłany jest w paczce. Ktoś mimo wszystko powinien ją zapakować oraz co więcej, należy to zrobić tak starannie, by nie był wpisany błędny adres, bo wtenczas paczka nie dojdzie do adresata. Takie pakowanie przesyłek łączy się ze dużą odpowiedzialnością, bo wpierw należy dopilnować, by wszystko co ma się w niej znaleźć, na pewno się w niej pojawiło, a później należy ją prawidłowo zaadresować, tak żeby dotarła do odpowiedniej osoby. Znacznie częściej udział w całym tym zadaniu mają komputery, przez co możliwość błędu jest zmniejszana do minimum. Wejdź do pełnej oferty: pakowanie przesyłek dla firm.Do przesłania przesyłki dajemy własne dane

baza danych
Author: labormikro
Source: http://www.flickr.com
Pragnąć otrzymać jakąś paczkę podajemy swoje dane, złożone z imienia i nazwiska, adresu e-mail, a często także z adresu zamieszkania oraz telefonu. Jeśli nie pragniemy, by wpadły się one w inne ręce, kogoś z kim nawet nie mieliśmy żadnego kontaktu, to zawsze musimy dokładnie poznać się z polityką danej firmy i z jej zasadami przetrzymywania danych. Jeśli wyklucza ona udostępnianie ich postronnym przedsiębiorstwom, to mamy szansę stać się przekonani, że nikt nie uzyska informacji o nas, bez naszej wiedzy.