Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Jaki smartfon kupić? Przewodnik po najfajniejszych modelach

Smartfon jest obecnie nieodłączonym elementem codziennego życia. Smartfony wyekwipowane w zaawansowany system operacyjny wyparły w ogromnej części tradycyjne telefony komórkowe. Jednak arsenał modeli w ogromnie zróżnicowanych cenach i różnych stopniach zaawansowania, może osobom nie znającym się na najnowszych nurtach przyczynić nie lada problemu.


Mało tego na sklepowych półeczkach możesz znaleźć 3 systemy operacyjne, które zdominowały rynek. Który z nich jest najlepszy? Który system operacyjny wyselekcjonować? Są to dosyć trudne pytania, tym bardziej, iż każde rozwiązanie ma tak zaciekłych zwolenników jak także przeciwników. Poniższy informator ma za zadanie przedstawić plusy jak też wady mobilnych systemów .
nowa generacja smartfonów
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie Android jest systemem najpowszechniej jak też najentuzjastyczniej wykorzystywanym przez wytwórców. Możemy znaleźć go w najróżniejszych modelach smartfonów (przykładowo Samsung S6 - s6). Dzięki otwartości systemu, fabrykanci tworzą swe nakładki, w których dodają własne oprogramowania i modyfikacje. Dla jednych to plus, inni uważają to za zanieczyszczanie systemu operacyjnego.

Zainteresowany zagadnieniem? Czytaj o tym znacznie więcej. Dlatego użyj adresu, jaki przekieruje Cię na stronę. Zapraszamy!

Prawdą jest, iż dla początkujących użytkowników nakładka może być ogromnie pomocnym elementem wyposażenia smartfonu. To najlepszy system dla osób, jakie poszukują niedrogiego telefonu lub też chcą mieć duże możliwości konfiguracji. Powinniśmy jednakże pamiętać, że fabrykanci nie spieszą się z aktualizacjami, zaś sam smartfon może nie zawsze działać zgodnie z wyczekiwaniami (dotyczy to głównie niedrogich aparatów). Jednak dzięki dużej konkurencji, producenci prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych modeli smartfonów, a zarazem dość mocno zróżnicowanych. Stąd też pośród smartfonów z Androidem nieomalże każdy odnajdzie aparat dla siebie.


iOS. Jest to system możliwy do zainstalowania jedynie na przyrządach sygnowanych logotypem Apple (na przykład Iphone 6S - 6s) . Dzięki temu smartfony działające pod kontrolą systemu iOS zawsze działają bez zarzutu, dlatego że są dopasowane do wymagań programu i na odwrót – system operacyjny jest zoptymalizowany pod kątem użytych podzespołów. System iOS, jako iż działa wyłącznie na przyrządach Apple, powinien być wybierany przez osoby, które w jakiś sposób są już powiązane z ekosystemem jednostki.