Następny rok, rokiem linuxa

Wnętrza

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób niedrogo odmienić mieszkanie na wiosnę?

Świecznik ostrokrzew z kolekcji ku czci Karen Blixen
Author: Rosendahl
Source: www.smakprostoty.pl
Za chwilę wiosna zawita do naszych domów. Nadszedł więc czas na wiosenne dekoracje i metamorfozę wnętrz. Rezygnujemy z zimowej monotonii w naszych wnętrzach i wprowadzamy do nich świeży powiew wiosny. Podpowiadamy za sprawą paru zabiegów otworzyć swój dom na wiosnę.

Kupujmy jedynie najwygodniejsze sofy

Czarna kanapa
Author: Steve Parker
Source: http://www.flickr.com
Dom to miejsce gdzie powinniśmy posiadać ewentualność wypoczynku po ciężkim tygodniu, przez to właśnie powinniśmy dołożyć wszelkich sił, żeby wszystkie meble, które się w nim znajdą, były nie tylko gustowne, ale również wygodne w użyciu. Fotele i kanapy muszą nas naprawdę zachęcać do tego, by na nich usiąść i wypocząć po calutkim trudnym dniu, dlatego też w marketach meblowych nierzadko mamy szansę przysiąść na pokazanych meblach i przekonać się, czy są one dostatecznie wygodne, żebyśmy chcieli na nich przesiedzieć długie wieczory.