Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Dziś funkcjonowanie bez telefonu, to niemal jak życie bez ręki - ciągle chcemy być online i z tego powodu jesteśmy zmuszeni mieć non stop naładowany telefon

W obecnych czasach jesteśmy tak uzależnieni od telefonów, że aż niemożliwym jest to, żeby wyobrazić sobie bez nich funkcjonowanie.


Obecnie na przystankach, w restauracjach i niemal w każdym innym miejscu na naszej planecie na każdym kroku mamy możliwość zauważyć ludzi z telefonami w dłoni.
ładowarka do telefonu


Karty microSDHC Class 10
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND


Są one z reguły dosyć duże oraz stale podłączone do sieci. To w wirtualnym świecie jesteśmy nieraz bardziej zatopieni aniżeli w rzeczywistości. W telefonie mamy wszystko - foldery, muzykę, aparat oraz połączenie z e-mailem oraz portalami społecznościowymi.

Bardzo Ci się spodobał ten tekst? Jeśli tak, to sprawdź też rekomendowane informacje (http://www.radius.info.pl/pozwolenia-radiowe/), które mają pokrewne informacje na publikowany tutaj temat - jeśli masz ochotę, to zbadać kliknij tutaj!

Faktem jest, że wszystkie nasze aplikacje i ciągłe podłączenie do internetu niesamowicie zużywają baterię. Dodatkowo, wielki i kolorowy ekran też sprawia, że niektórzy muszą podładowywać telefon nawet codziennie. Na tyle boją się zerwania kontaktu z wirtualnym światem, że ładowarka do telefonu stale jest w ich torbie albo plecaku. Są osoby, które ładowarek mają kilka. Jedną trzymają w domu, kolejną w biurze, a trzecią w torbie, by móc naładować smartfon w podróży - w pociągu lub w busie. Dziś jest to już na tyle powszechne, że każdy przewoźnik, który nie chce stracić klientów, montuje gniazdka do ładowania telefonów albo tabletów przy każdym miejscu.
Darmowe Wi-Fi w busach to też już powoli norma.


Żyjemy w latach, gdy świat wirtualny stał się tak samo ważny, jak ten rzeczywisty. Dlatego chcemy być ciągle online - żeby być stale na bieżąco ze najważniejszymi sprawami.