Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Najlepsza metoda na utrzymanie czystości na dużej powierzchni

Sprzątanie to obowiązek, który z reguły nie sprawia nam zbyt dużej przyjemności. Często wolelibyśmy zlecić to zadanie innej osobie, jednakże nie zawsze jest to możliwe. Niektóre metody sprzątania są wygodniejsze, a inne mniej. Istnieją na przykład sposoby takie, jak centralny odkurzacz, jakie mogą wyraźnie ułatwić nam pracę.

Są to rozwiązania, które sprawdzą się szczególnie wówczas, gdy do sprzątania mamy dość dużą powierzchnię – także w domu. Dzięki urządzeniom takim, jak centralny odkurzacz, nie będziemy musieli podróżować z potrzebnym sprzętem po wszystkich pomieszczeniach i nosić go po schodach, tylko wszystko będziemy sprzątać w sposób komfortowy (czytaj w tym temacie). Centralny odkurzacz to świetny pomysł, gdy nasza podłoga wyjątkowo szybko się brudzi i musimy często ją sprzątać. Zwykle, żeby to zrobić, trzeba stosować skomplikowane urządzenia, a w przypadku takiego odkurzacza, jedyne co należy zrobić, to go włączyć i użyć - bez potrzeby wyciągania go ze specjalnego schowka lub pudła.
sprzęt - wyobrażenie
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Czym kierować się przy wyborze sprzętu sprzątającego?
Jeśli chcemy, aby nasz dom był zawsze czysty, niezbędne będą konkretne sprzęty i urządzenia, które mogą pomóc nam osiągnąć ten cel. Mogą to być myjki, odkurzacze oraz pozostałe przydatne przedmioty, aczkolwiek warto pamiętać, by w trakcie ich kupowania dobrze rozważyć kwestię. Nie każdy z nich sprawdzi się w przypadku konkretnej powierzchni, a czasem przyda się nam ich nawet parę. W kupowaniu sprzętów do sprzątania ważna jest ich funkcjonalność i jak najbardziej to na to warto zwrócić wyraźną uwagę.


fotografia - sprzęt
Author: Maciej Miąsik
Source: http://www.flickr.com
Jakość czy cena – czy warto oszczędzać na zakupie urządzeń?
Często rozważamy, czy warto zakupić sprzęt sprzątający w promocji lub na przecenie. Niekiedy może udać się nam na tym zaoszczędzić, niemniej na ogół tańsze urządzenia są nieco gorsze i mniej wytrzymałe, więc już po niedługim używaniu, konieczna może być wymiana i kolejny zakup (sprawdzony odkurzacz (ssawki karcher) centralny). Lepiej więc będzie już na początku wydać nieco więcej i zamówić sprzęt wysokiej jakości, jaki posłuży nam jak najdłużej i nie zacznie szwankować po kilku użyciach. Taki wydatek będzie bardzo opłacalną inwestycją.