Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

5 drobiazgów, jakie powinieneś posiadać uprawiając sporty wyczynowe

Uprawianie sportów ekstremalnych to coś fantastycznego. Bo bądź co bądź w wielu przypadkach nie uprawiamy nawet typowych sportów, a więc czynnym miłośnikom ekstremalnego uprawiania sportu trzeba złożyć niniejszym mega wyrazy uszanowania. Powinniśmy pamiętać, że jeżeli jesteśmy rozważni, w żadnym przypadku nie pomniejszamy wielkiego znaczenia dbania o bezpieczeństwo, pewnie będziemy uśmiechniętymi ludźmi. Nierzadko tacy bardziej hardcorowi miłośnicy uprawiania sportów ekstremalnych niestety podejmują zbyt duże ryzyko.

Wspinaczka górska
Author: Jorge Bras
Source: http://www.flickr.com
Naturalnie ogólnie nie ma niczego złego w ryzyku, ale pamiętajmy, że bardzo często ludzie jakby mylą ryzyko z głupotą. Pamiętajmy, iż najbardziej istotne jest to by czuć adrenalinę, szczęście ze sportu, ale również byłoby miło, gdybyśmy po prostu wyszli cało z "opresji". Bądź co bądź nikt z czytelników nie myśli o samobójstwie.

Warto również nagrywać swoje ekstremalne przygody! Takowa pamiątka zdecydowanie dużo jest w stanie dać, a poza tym nie zapomnijmy, że jakby nie patrzeć pewnie chęć chwalenia się przed znajomymi swoimi przygodami także jest niemała. Chęć pochwalenia się własną odwagą, oczywiście bez szarżowania, to najzupełniej typowa postawa. Pamiętajmy, iż porządna kamera na kask jest najbardziej wskazaną alternatywą. Doceńmy bardziej te kamery, które w istocie mogą coś pokazać. Bo nie w każdym przypadku kamerka daje odpowiednie efekty. A zresztą jeżeli nie jesteśmy mega skąpcami, zatem zdecydujemy się wydać nieco większą kasę na kamerkę, zdecydowanie nie będzie z niczym problemu, to pewne.

Cieszy, że wzrasta zapotrzebowanie na kamery do sportów ekstremalnych, bo to jednogłośnie pokazuje, iż często wreszcie Polacy dali się przekonać, że uprawianie takich sportów to nic niewskazanego. No wiadomo: w dalszym ciągu często pokutują w naszym społeczeństwie dziwne stereotypy, ale zasadniczo są one coraz rzadziej słyszane. A więc rada dla fanów uprawiania sportów ekstremalnych, którzy chcieliby uwiecznić na długi czas własne przygody: solidna kamera do sportów ekstremalnych, lub dron - link - dji phantom (działanie dji phantom sprawdzisz na to podstawa, ciężko zbytnio na takowej oszczędzać.