Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Na które aspekty zwrócić uwagę decydując się na kamerę sportową?

W okresie cyfrowych technologii internauci, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych uwielbiają dzielić się wrażeniami. Trafną metodą jest oczywiście nagranie wyczynów i wstawienie klipu na popularnym serwisie, który umożliwia wklejanie dowolnych rzeczy. Ciekawie jest stąd poprosić kumpla, by stanął niedaleko z cyfrową kamerą i uchwycił, gdy skaczecie, wchodzicie na strome szczyty albo cokolwiek innego czynicie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz wyczynu zagwarantuje porządna kamera na kask. Z pewnością wiele razy oglądałeś filmy wykonane tego typu aparatem.
Na szczęście, jest mnóstwo ludzi, których nie należy namawiać do uprawiania sportu. Niekiedy przeradza się to w ogromną życiową pasję. Z pewnością posiadamy kilku przyjaciół, których pasją są sporty ekstremalne. I choć znajdą się osoby, które jeżdżą na snowboardzie, tylko z tej przyczyny, że jest to popularne, to na pewno dla wielu jest to przepis na życie. Nie potrafią funkcjonować bez tej dawki szaleństwa, która się u nich wytwarza w czasie uprawnia tego sportu. Ten hormon działa niekiedy jak narkotyk.

Kamera GoPro Hero3
Source: http://kamerynakask.pl/
Wrażenia są nieporównywalnie lepsze niż te widziane z kamer innych ludzi. Najjaśniejszym przykładem takiego nagrywania wyczynów był zeszłoroczny skok ze stratosfery, robiony przez słynnego kaskadera z zespołu Red Bulla. Miliardy ludzi na całym globie weszło w skórę bohatera, obserwując obraz z kamery zainstalowanej na jego kasku (). Niesamowite show, które zapisało się w historii.Miłośnicy sportów ekstremalnych nierzadko nagrywają swoje wyczyny. Do rejestrowania szaleńczego zjazdu rowerem z niebezpiecznego zbocza nadają się kamery sportowe (np. ). Są one przygotowane do pracy w niekorzystnych okolicznościach, takich jak deszcz, śnieg, czy błoto. Zapewniają komfort filmowania oraz są wyjątkowo wytrzymałe. Za najlepsze w swojej grupie uznaje się kamery z czujnikiem ruchu Gopro. To profesjonalne urządzenie wybierane przez fachowców oraz hobbystów. Pomaga tworzyć najlepszej jakości filmy w dowolnych warunkach. To naprawdę najlepszy sprzęt. Dlatego jeśli chcemy utrwalać nasze niesamowite wyczyny, warto robić to na naprawdę zawodowym sprzęcie.