Następny rok, rokiem linuxa

Filmy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Najwyższej jakości nawigacja to komfort jazdy

Jak często zdarzało się tak, że wyjeżdżaliśmy w trasę, niby wcześniej studiowaliśmy mapy, niby w momencie podróży także patrzyliśmy na mapę, ale w końcu mieliśmy trud z dotarciem do celu. Lub wracaliśmy do domu, pragnęliśmy wypocząć przy jakimś ciekawym filmie, ale jednocześnie nic interesującego nie było w TV i w końcu zniesmaczeni wyłączaliśmy telewizor? Już nie musi tak być, tak w trasie, jak i w mieszkaniu wciąż mamy okazję mieć to co najwspanialsze.

Dlaczego warto nabyć kamerki sportowe?

Na dzień dzisiejszy coraz większa liczba ludzi zajmuje się uprawianiem sportu. Są to różnego rodzaju dyscypliny indywidualne lub drużynowe. W przypadku dyscyplin indywidualnych występuje ochota lub konieczność starannego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność pojawia się na przykład w przypadku transmisji w telewizji. Widzowie takich transmisji nierzadko zastanawiają się, w jaki sposób transmitowany jest obraz między innymi z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nóg skoczka narciarskiego. Zastanowienie powodują także niekiedy nagrania, gdzie obraz widziany jest z powietrza, a do tego ze zbyt małej odległości jak na samolot lub helikopter. Sekret tego rodzaju przekazów znajduje się w odpowiedniej technologii. Nowoczesny sprzęt do rejestrowania wideo ma bowiem na dzień dzisiejszy wielkie możliwości. Filmy powstają w takich warunkach i okolicznościach, które jeszcze kilka lat wcześniej stanowiły przeszkodę nie do przebycia.

W którym miejscu możemy kupić fajne kalosze?

Gdy pada deszcz najczęściej nie mamy nawet ochoty wynurzyć nosa spod kołdry. Ale jeśli tylko wreszcie wstaniemy i wybierzemy odpowiedni outfit na deszczowy dzień, to będzie całkiem nieźle. Najsensowniej pomyśleć o tym, by poza parasolką albo ciekawym płaszczem z porządnym kapturem włożyć kalosze. Jeśli chodzi o kalosze damskie to wybór jest naprawdę bardzo duży. Możemy wybrać dłuższe albo krótkie kalosze w przeróżnych kolorach.

Na które aspekty zwrócić uwagę decydując się na kamerę sportową?

jvc gc-xa2 adixxion
Source: Kamerynakask.pl
W okresie sieciowych technologii internauci, którzy są fanami sportów wyczynowych uwielbiają dzielić się swoimi przeżyciami. Popularną metodą jest naturalnie uchwycenie na filmie wyczynów i wstawienie ich na popularnym serwisie, który pozwala na zamieszczanie dowolnych rzeczy. Ciekawie jest stąd poprosić znajomego, by stał obok z dobrą kamerą i sfilmował, gdy skaczecie, wspinacie się na strome szczyty bądź cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz wyczynu da nowoczesna kamera na kask. Z pewnością wiele razy patrzyłeś na filmy robione tego typu sprzętem.