Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Parę koncepcji na to, w jaki sposób uniknąć włamania, kiedy wyjeżdżamy na wakacje

W pomieszczeniach naszego domu gromadzimy dużo kosztownych skarbów: od złotej biżuterii poczynając, a na sprzęcie rtv kończąc. Nie zadziwia już nikogo fakt, że posiadacze bardzo często pragnęliby powierzyć swoje mieszkanko najlepszemu sąsiadowi, który nie dosyć, że przypilnuje, żeby nikt podejrzany nie kręcił się pod oknami, to jeszcze będzie nawoził kwiaty lub wyprowadzi jamnika na popołudniowy spacer. Jednakże w dobie intensywnego rozwoju techniki coraz mniej osób jest zmuszonych liczyć na pomoc osób mieszkających za murem.
alarm
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Systemy alarmowe montowane są coraz powszechniej w domach, nie wspominając już o biurowcach. Ochraniają nie tylko własność prywatną, ale również tę instytucjonalną - idealnym przykładem bywają chociażby sądy administracyjne, gdzie przechowuje się tajne akta spraw. Powróćmy jednakże do naszych przemyśleń dotyczących prywatnych domów. Alarmy, o których była rzecz powyżej, uratowały już niejednego posiadacza lokalu mieszkalnego przed stratami. Zasada działania tego elektronicznego urządzenia jest banalnie prosta. Opiera się ona na systemie czujek, które wykryją każde otwieranie okna, gdy alarm - (serwis alarmów Gdańsk) jest włączony. Poza tym przy usiłowaniu kradzieży w całym sąsiedztwie słychać przeraźliwy dźwięk, który oznajmia okolicznym mieszkańcom, że w pobliżu grasuje włamywacz. Bardziej nowoczesne systemy alarmowe są także wzbogacone o specjalistyczne kamery, które rejestrują film w nocy.Producenci takich przeciwwłamaniowych zabezpieczeń idą jednakże jeszcze w jednym, całkowicie odmiennym kierunku. Projektują takie sprzęty, które mają insynuować obecność domowników w domu. Tak zamierzony cel można zrealizować za pomocą całkiem zwyczajnych instrumentów. Jednym z nich jest np.

Miej na uwadze to, że istotna oferta powinna być zaprezentowana w poważny sposób. Przejrzyj kilka innych postów i wybierz taki produkt, który Ci odpowiada.

symulator odbiornika telewizyjnego. Pod naszą nieobecność emituje światło identyczne jak
alarm
Author: josh.liba
Source: http://www.flickr.com/photos/jliba/4415477551/
wspomniany sprzęt rtv, więc kiedy niedoszły złodziej patrzy z podwórza na nasze okna, to przypuszcza, że właściciele danego lokum właśnie są w trakcie oglądania ich ulubionego filmu. Na tym przykładzie nie kończy się oczywiście wybór towarów omawianej kategorii. Aby poznać wszystkie dostępne w sprzedaży produkty wystarczy przeglądnąć propozycję wirtualnych sklepów.
Niezależnie od tego, jaki typ zabezpieczenia wybierzemy, musimy liczyć się z tym, że trzeba będzie solidnie się wykosztować. Na razie alarmy, zwłaszcza w tych ekskluzywnych wersjach, bywają przeznaczone raczej dla bogaczy. Kogo nie stać na drogie rozwiązania, poradzi sobie w odmienny sposób, czyli np. zakupi gniazdko elektryczne z programatorem czasowym, który nocami samoczynnie będzie załączał niewielką lampkę.