Następny rok, rokiem linuxa

technologie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jakie korzyści mogą wypływać z zastosowania kamer termowizyjnych w wersji FLIR?

rzut 3D
Author: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl
Każdy rozumie, że najlepsza jakość powinna czasem wiele kosztować. Nie inaczej ta kwestia prezentuje się w wypadku specjalistycznych kamer termowizyjnych, przy pomocy jakich można by np. poszukiwać w ciemnościach różne zaginione osoby albo rzeczy.

W jaki sposób kupić mieszkanie - informator

meble
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Kupno domku to częstokroć życiowa decyzja, która wymaga dogłębnego przemyślenia jak też rozważenia wielu rozmaitych aspektów: od doboru lokalizacji, przez sposób opłacania kupna, aż po decyzję o wykończeniu mieszkania.


Zanim dojdzie do wyboru położenia wymarzonego domu, warto zastanowić się, w którym miejscu w ogóle wypatrywać swego lokum.

Doskonały przepływ informacji - konsulting IT

www
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach najistotniejszy jest płynny przepływ informacji. Z tego powodu trzeba nie zapominać żadnej z dziedzin. Sami nawet w codziennych sprawach łapiemy się na tym, że gdybyśmy dokładniej przekazali informacje, szybciej doszłoby do porozumienia. Kiedy brak nam danych nie potrafimy podjąć właściwej decyzji. Dlatego technologia informacyjna, czyli cała branża IT jest tak ważna w dzisiejszych czasach. Są nawet firmy, które zajmują się konsulting it, co ma wesprzeć w zrozumieniu tego jak ważny jest przepływ wiadomości i w jaki sposób go zoptymalizować.