Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Jakie korzyści mogą wypływać z zastosowania kamer termowizyjnych w wersji FLIR?

Każdy wie, że najlepsza jakość musi czasem dużo kosztować. Nie inaczej ta kwestia przedstawia się w wypadku specjalistycznych kamer termowizyjnych, przy pomocy których można na przykład wyszukiwać w nocy różne zaginione osoby albo rzeczy.
Jeśli dodatkowo zainstaluje się wspomnianą kamerę na takim sprzęcie jakim jest dron, to napraWDę taki system mógłby ocalić niejedno ludzkie istnienie. A na nie już jakiejkolwiek ceny nie ma.


rzut 3D
Author: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl


Termowizja staje się instrumentem coraz bardziej powszechnym w systemach monitorowania. Twierdzi się, że żeby iść z duchem czasu, należy ciągle powiększać i aktualizować swoją wiedzę na temat najświeższych sposobów dostępnych na rynku. Wiedza i informacje na temat nowoczesnych technik w branży, zezwalają zaproponować ostatniemu kontrahentowi doskonałą ofertę. Wynikiem takich działań jest m.in. kamera termowizyjna FLIR do zastosowań specjalistycznych.

Jeżeli dokładnie chcesz poznać dane na omawiany temat, to obowiązkowo wejdź na proponowany link (http://www.manta.com.pl/product-category/audio/). W tamtym miejscu są ciekawe wiadomości, które zostaną Ci w głowie na długo.

Maksymalizują one wykorzystanie każdego piksela w jakimkolwiek urządzeniu termowizyjnym. Przyrządy oferują rozdzielczość wykrywacza na poziomie od 80x60 - 1024x768 pikseli, a poza tym są zaopatrzone w teleobiektywy z germanu, jakie gwarantują wyraźny, szczegółowy widok i bardziej znaczącą precyzję pomiarów.


Wykorzystane w tego typu kamerach techniki, pozwalają wykryć najdrobniejsze szczegóły oraz pokazać zawierającą wszystkie detale lokalizację zaistnienia przyczyny problemu, ułatwiając kompletne zadanie.
Kłopotu, ponieważ takie kamery służą także do znajdowania najbardziej zagrożonych punktów w czasie palącego się właśnie pożaru. Warto jednak wspomnieć, że jakość powinna dużo kosztować - tego typu kamery nie są tanie.