Następny rok, rokiem linuxa

badania

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Marketing Wi-Fi jako innowacyjne rozstrzygnięcie

Sieć wifi
Author: Joe The Goat Farmer
Source: http://www.flickr.com
Internet zaczyna nam dotrzymywać towarzystwa każdego dnia, w każdym położeniu, a marketingowcy mają coraz to obszerniejsze pole do działalności. Wi-Fi Marketing to nowe rozwiązanie marketingowe wyznaczone do jednostek, jakie są codziennie odwiedzane przez odbiorców. Użytkownicy logują się w lokalu do sieci, a dzięki Wi-Fi Marketingowi można przekazać odbiorcom komunikaty marketingowe zarówno w chwili, jak logują się do sieci, jak również już po opuszczeniu przez nich placówki.

Jak zmniejszyć koszty naprawy cennych sprzętów?

Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy Liebherr
Author: Liebherr
Source: Liebherr
W dniu nowoczesnym wykorzystanie informatyki bezsprzecznie jest niesłychanie szerokie. W tym miejscu śmiało możemy odważyć się stwierdzeniem, że gdyby nie jej energiczny rozwój na przestrzeni ostatnich lat, to bez wątpienia nie bylibyśmy świadkami modernizowania narzędzi medycznych.