Następny rok, rokiem linuxa

promocje

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jeżeli poszukujemy porządnego sprzętu do odsłuchu muzyki, to Wrocław na pewno będzie posiadał interesującą ofertę

inwestycja
Source: wagi-elektroniczne.pl
Fani muzyki z pewnością chcą posiadać jak najlepszy sprzęt, by słuchać muzyki w idealnej jakości. W salonach znajdziemy wyjątkowo interesującą ofertę, jeżeli chodzi o urządzenia do słuchania.

Co podarować swojemu dziecku na gwiazdkę? Garść przydatnych porad na temat tego, co, kiedy i gdzie najlepiej kupować aby nie zbankrutować

Pluszak
Author: thepeachpeddler
Source: http://www.flickr.com
Właściwie każdy z nas znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, że kupno zabawek dziecięcych może być prawdziwą studnią bez dna. Producenci zabawek doskonale wiedzą, że właściwie każdy rodzic raczej odmówi sobie czegoś do zjedzenia niż odmówi czegoś swemu dziecku.

Niezwykle pożyteczne, korzystamy z nich na co dzień – gazetki promocyjne. Dzięki nim możemy porównać ceny i sprawdzić ciekawe okazje

hipermarket
Author: MollySVH
Source: http://www.flickr.com
Faktycznie żyjemy w czasach konsumpcjonizmu, gdzie wszystko jest dostępne. Przyzwyczailiśmy się do tego i nie wyobrażamy sobie okoliczności, że mogłoby być inaczej, przykładowo, że brakłoby towarów na półkach. Tak samo nie wyobrażamy sobie okoliczności, jakby nagle zlikwidowano większość sklepów, w których się zaopatrujemy. Myślę też, iż wiele osób poczułoby się trochę zdezorientowanych, gdyby nagle zniknęły gazetki promocyjne.

Marketing Wi-Fi jako innowacyjne rozstrzygnięcie

Sieć wifi
Author: Joe The Goat Farmer
Source: http://www.flickr.com
Internet zaczyna nam towarzyszyć każdego dnia, w każdym położeniu, a marketingowcy posiadają coraz to większe pole do czynności. Wi-Fi Marketing to prekursorskie wyjście marketingowe wyznaczone do jednostek, jakie są na co dzień odwiedzane przez nabywców. Klienci logują się w lokalu do sieci, a dzięki Wi-Fi Marketingowi jest możliwość przekazać klientom komunikaty marketingowe zarówno w momencie, jak logują się do internetu, jak też już po opuszczeniu przez nich tego miejsca.