Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Marketing Wi-Fi jako innowacyjne rozstrzygnięcie

Internet zaczyna nam dotrzymywać towarzystwa każdego dnia, w każdym miejscu, a marketingowcy posiadają coraz obszerniejsze pole do czynności. Wi-Fi Marketing to oryginalne rozstrzygnięcie marketingowe mierzone do jednostek, jakie są każdego dnia uczęszczane przez konsumentów. Użytkownicy logują się w lokalu do sieci, a za pośrednictwem Wi-Fi Marketingowi jest możliwość dostarczyć odbiorcom komunikaty marketingowe zarówno w momencie, jak logują się do internetu, jak również już po opuszczeniu przez nich placówki.

darmowe wi-fi
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Ułatwienie i udzielenie wolnego dostępu do Internetu to jeden z powodów, dla jakich konsumenci wybiorą dany lokal. Bystry właściciel przedsiębiorstwa wykorzysta potencjał Wi-Fi Marketingu dla swoich celów, żeby dostarczyć konsumentom dane marketingowe. Do podstawowych zysków ze stosowania owej formy należy prowadzenie do klientów wiadomości marketingowych w okresie rzeczywistym. Wi-Fi Marketing to uzyskiwanie danych kontaktowych do użytkownika odwiedzającego placówkę, a także możność połączenia z konsumentem po opuszczeniu przez niego lokalu. To również kierowanie konsumenta do wybranych istoty.

Z Social WiFi mogą korzystać wszelkie lokalizacjeupubliczniające klientom darmowe WiFi.Usługa Social WiFi działa zgodnie z regułą plug and play. Właściciel, który do tej pory udzielał bezpłatne WiFi, będzie mógł podłączyć do własnego routera komputer osobisty zapewniany przez usługodawcę i da w ten sposób swym użytkownikom sposobność korzystania z sieci Social WiFi. Właściciel hotspota będzie mógł dzięki temu komunikować się z konsumentami za pomocą mediów społecznościowych.Zaczynamy przyzwyczajać się do tego, iż wszędzie możemy skorzystać z gratisowego Internetu. Badania wykazują, że dla większości z nas promocje są niezwykle przekonującym środkiem namowy i że ta dążność dalej wzrasta. Dzięki usłudze WiFi marketing interesanci będą mogli zalogować się w danym punkcie poprzez portale społecznościowe, a właściciele lokalizacji WiFi będą mogli słać im rzeczowe komunikaty, np. o nowych usługach, promocjach, czy szczególnych wydarzeniach.

Po przeczytaniu przedstawianego tekstu sprawdź, jakie informacje zawiera solidna strona (http://rathgeber.pl/produkt/plyty-czolowe-i-klawiatury-foliowe), która również Cię z pewnością zaintryguje, gdyż informacje na niej są nie mniej atrakcyjne.

Raz w miesiącu, żeby nie nadużywać wytrwałości klientów.