Następny rok, rokiem linuxa

Druk

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Czytając ten materiał dowiesz się co z pewnością powinien wiedzieć dyrektor każdej, małej firmy!

Obliczanie wynagrodzenia
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Każda firma jest zobligowana do prowadzenia rachunkowości, a wiadomo nie każdy się na tym zna. Wobec tego idealnym wyjściem dla malutkiej firmy jest zatrudnienie jednej osoby, jaka będzie absorbować się wszystkimi rozliczeniami powiązanymi z finansami.

Co to jest druk 3D i jak działa?

Gwiazda wydrukowana w drukarce 3D
Author: fdecomite
Source: http://www.flickr.com
Druk 3D już dawno temu przeszedł drogę z teorii w faktyczność, natomiast na przestrzeni ostatnich lat drukarki 3D stały się dużo tańsze jak też w wyższym stopniu przystępne. Specjaliści przewidują, że w najbliższych latach wydruki 3D będą obecne w naszych mieszkaniach i będziemy korzystać ich na co dzień podobnie jak z mikrofalówek.

Jak jest wykonywana metoda sitodruku, przy czym są wykorzystywane drukarki wykorzystujące tę technikę

materiał zrobiony metodą sitodruku
Source: flickr.com
Wielu ludzi z pewnością miała okazję usłyszeć o czymś takim jak sitodruk, pojęcie to jest ostatnio bardzo popularne i używane w wielu przypadkach. Lecz w rzeczywistości tylko nieduży procent z takich ludzi wie, na czym polega dokładnie sitodruk i jaka jest zasada maszyn które drukują tym sposobem.

Możliwości dla rozglądających się osób do pracy

praca za granicą
Author: Eleazar Fuentes
Source: http://www.flickr.com
Szukających propozycji pracy jest wielu. Jeśli poszukujący pracy nie posiada uściślonych planów zawodowych i nie wie co może robić osoba z danym wykształceniem i kompetencjami, warto zapoczątkować szukanie pracy od zajrzenia do doradcy zawodowego, czy też biura karier.


Znacząca większość pracodawców przedłożyła już nowoczesne publikatory nad standardowe.

Jakiej osobie może być przydatny konfigurator komputera oraz co on mógłby posiadać?

konfigurator komputera stacjonarnego
Author: IQ MEDISPA
Source: IQ MEDISPA
Niemalże w każdym domu jest przynajmniej jeden komputer. Jest to niezwykle przydatne, ale również złożone urządzenie. Przy jego kupnie niektórym ludziom przydatna byłaby jakaś pomoc.


Z tego też powodu w sklepach internetowych są czasem specjalistyczne przyrządy, które mają za zadanie pomóc klientom dobrać właściwy hardware.

Co zrobić, kiedy popsuje nam się nasz ulubiony sprzęt? Oczywiście najbardziej właściwy jest profesjonalny serwis

serwis drukarek wrocław
Każda, choćby najlepsza i najbardziej pewna rzecz, jest w stanie się niekiedy popsuć. Może nie tak szybko, że się jej pozbędziemy, ale jednakże na tyle, aby przestać z niej korzystać na długi czas.

Czy warto skusić się na wykonanie promocyjnych wizytówek?

wizytówka leżąca na stole
Author: brite rainbow
Source: http://www.flickr.com
Wydrukowanie wizytówek to jeden z istotniejszych obowiązków dla wszystkich, którzy pragną w odpowiedni sposób zareklamować prowadzoną działalność gospodarczą. Jak się okazuje, najczęściej wizytówki są stosowane w branży transportowej jak również we fryzjerstwie. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, ponieważ głównie na rynku usług panuje ogromna konkurencja i jednocześnie właściciele firm powinni postarać się, aby dotrzeć do satysfakcjonującej liczby potencjalnych klientów.

Drukarnia cyfrowa w Twoim mieście przygotuje dla Twojej marki katalog klejony, żebyś mógł prezentować ofertę potencjalnym nabywcom

katalog
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy z nas zgodzi się z twierdzeniem, że internet staje się prawdziwą potęgą na obecną chwilę. Pomimo tego nadal nie wszystko jesteś w stanie uregulować w tym wirtualnym świecie. Wiele ludzi, w szczególności starszych nie rozumie tego jak można pisać do znajomych maile, zamiast się z nimi spotkać. Oczywiście istnieje jeszcze multum spraw, jakie dużo lepiej jest uregulować osobiście.