Następny rok, rokiem linuxa

drukarki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Konieczne rzeczy do drukarki

toner
Author: John Loo
Source: http://www.flickr.com
Obecnie wybieramy komputer i potem zakupujemy do niego milion dodatków. Rozpoczynając od słuchawek, przez myszkę, po urządzenia wielofunkcyjne, pendrivy itd. Ale, jeżeli kupujemy drukarkę to często rodzi się pewien problem. Myślimy o tym czy postawić na urządzenie wielofunkcyjne, albo przychodzi nam na myśl żeby kupić drukarkę laserową. W zależności od tego, na co się zdecydujemy później jesteśmy zmuszeni wziąć pod uwagę to, że musimy kupować tonery wroclaw lub tusze wroclaw.

Jak efektywnie zmodernizować PC?

Author: HP
Posiadanie przez nas zestawu komputerowego w dniu dzisiejszym bez wątpliwości stało się już wybitnie powszechnym zwyczajem. Komputery bowiem niejednokrotnie zastępują pracę człowieka, a także w szeregu przypadków wykorzystywane są do realizacji znacznych procedur. Ich wykorzystanie w dniu dzisiejszym z pewnością jest bardzo szerokie, skutkiem tego tez nie sposób wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez ich wykorzystania, które w praktyce wielokrotnie się zdarza.

Co to jest druk 3D i jak działa?

Gwiazda wydrukowana w drukarce 3D
Author: fdecomite
Source: http://www.flickr.com
Druk 3D już dawno temu przeszedł drogę z teorii w faktyczność, natomiast na przestrzeni ostatnich lat drukarki 3D stały się dużo tańsze jak też w wyższym stopniu przystępne. Specjaliści przewidują, że w najbliższych latach wydruki 3D będą obecne w naszych mieszkaniach i będziemy korzystać ich na co dzień podobnie jak z mikrofalówek.

Interesujące pomysły na znakomite prezenty – jakie artykuły sprzedawane we Wrocławiu na pewno ucieszą adresatów podarunków?

Epson Stylus Photo R3000
Author: Epson
Source: Epson
Poszukiwanie prezentów jest często faktycznie kłopotliwe, szczególnie kiedy nie ma się pomysłu na to, jaki podarunek sprawiłby konkretnej osobie przyjemność. Na szczęście, Wrocław obfituje w różnego rodzaju sklepy, tym samym z pewnością będziemy mogli wybrać coś ciekawego.