Następny rok, rokiem linuxa

drukarki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Konieczne rzeczy do drukarki

toner
Author: John Loo
Source: http://www.flickr.com
Obecnie kupujemy komputer i potem zakupujemy do niego cale mnóstwo akcesoriów. Rozpoczynając od głośników, przez myszkę, po urządzenia wielofunkcyjne, pendrivy itd. Jednak, jeżeli wybieramy drukarkę to najczęściej rodzi się pewien kłopot. Zastanawiamy się nad tym czy postawić na urządzenie wielofunkcyjne, lub myślimy o tym żeby postawić na drukarkę laserową. W zależności od tego, co wybierzemy potem jesteśmy zmuszeni wziąć pod uwagę to, że będzie trzeba kupić tonery wroclaw i tusze wroclaw.

Interesujące pomysły na znakomite prezenty – jakie artykuły sprzedawane we Wrocławiu na pewno ucieszą adresatów podarunków?

Epson Stylus Photo R3000
Author: Epson
Source: Epson
Poszukiwanie prezentów jest często faktycznie kłopotliwe, szczególnie kiedy nie ma się pomysłu na to, jaki podarunek sprawiłby konkretnej osobie przyjemność. Na szczęście, Wrocław obfituje w różnego rodzaju sklepy, tym samym z pewnością będziemy mogli wybrać coś ciekawego.

Jak efektywnie zmodernizować PC?

Author: HP
Posiadanie przez nas zestawu komputerowego w dniu dzisiejszym bez wątpliwości stało się już wybitnie powszechnym zwyczajem. Komputery bowiem niejednokrotnie zastępują pracę człowieka, a także w szeregu przypadków wykorzystywane są do realizacji znacznych procedur. Ich wykorzystanie w dniu dzisiejszym z pewnością jest bardzo szerokie, skutkiem tego tez nie sposób wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez ich wykorzystania, które w praktyce wielokrotnie się zdarza.