Następny rok, rokiem linuxa

pracownicy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób zorganizować zarządzanie IT w przedsiębiorstwkie

Stylowy nettop PC
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Mechanizacja firm i wszelkich prac biznesowych jest dzisiaj już sprawą oczywista. Przymus protokołowania wszystkich działań firmy w formie cyfrowej to także sprawa zabezpieczenia danych. Wszelkie rzeczy umieszczone w pamięci komputera lub pamięciach przenośnych są znacznie trwalsze oraz pewniejsze niż przechowywanie ich w standardowej formie.

Możliwości dla rozglądających się osób do pracy

praca za granicą
Author: Eleazar Fuentes
Source: http://www.flickr.com
Szukających propozycji pracy jest wielu. Jeśli poszukujący pracy nie posiada uściślonych planów zawodowych i nie wie co może robić osoba z danym wykształceniem i kompetencjami, warto zapoczątkować szukanie pracy od zajrzenia do doradcy zawodowego, czy też biura karier.


Znacząca większość pracodawców przedłożyła już nowoczesne publikatory nad standardowe.

Wynajem przedsiębiorstwa do posprzątania biura : lub jest to bardziej korzystne niż zatrudnienie sprzątaczki na etat?

maszyny
Author: Kenny Louie
Source: https://www.flickr.com
Zalety i wady korzystania z usług firm sprzątających


W ostatnich latach powstało na rynku naprawdę wiele przedsiębiorstw świadczących usługi w obszarze sprzątania biur wszelkiego typu. Ma to dość znaczące znaczenie szczególnie w wielkich miejscowościach, gdzie pracownicy są zatrudniani na rzeczywiście wielka ilość godzin, a dużo ludzi pracuje również w późnych godzinach popołudniowych i wieczorami.