Następny rok, rokiem linuxa

Elektronika

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Czy samsung galaxy xcover 2 test zaliczył pozytywnie?

głośniki
Author: Creative
Source: Creative
Gdy chcemy przemienić telefon, to dokładnie powinniśmy się zastanowić, który z nich będzie odpowiedni, tak żeby mieć szansę się dowiedzieć, który będzie najlepiej pasował do nas. Co więcej, trzeba pamiętać, że do telefonów istnieje sporo przeróżnych akcesoriów, a co się z tym łączy, powinniśmy koniecznie się zastanowić, które z nich mamy nabyć, tak by posiadać pewność, że ułatwią nam one życie.

Agregaty posiadają duże wykorzystanie w miejscach, gdzie sieć energetyczna jest przeciążona lub jej nie ma czy jest skomplikowany dostęp

agregat
W różnych instytucjach, hotelach, przedsiębiorstwach czy szpitalach ciągłość energii to podstawa do prawidłowego działania. Niedobór prądu stanowi duże niebezpieczeństwo, zagrażające również naszemu zdrowiu i życiu. Dlatego większość fabryk przemysłowych czy też lecznic posiada generatory, jakie tworzą źródło dostarczania prądu.

Wiele osób się zastsnawia, czemu technologia led jest faktycznie lepsza niż inne? Oto parę przykładów

element ekranu LED
Author: Nicolas Buffler
Source: http://www.flickr.com
Jak przy każdej okazji powstania czegoś nowego, tak i w temacie diod led pojawiło się wiele fałszywych głosów. Zwłaszcza pojawiają się pytania, czy oświetlenie led szkodzi zdrowiu, a zwłaszcza dla oczu. Czasami pojawiają się bowiem pogłoski o prawdopodobnym negatywnym wpływie oświetlenia led i ekranu led na oczy, czy obecność szkodliwych czynników w diodach led. Wartowytłumaczyć te zagadnienia.

W co nowego będziemy mogli pograć w najbliższym czasie? Szybki ranking ciekawych gier na PS4

windows
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Ciekawostki i nowości w elektronice i grach
Stosunkowo niedawno na rynek elektroniczny pozostał wypuszczony pierwszy zestaw gwarantujący wprowadzenie do wirtualnej rzeczywistości. Składa się on ze słuchawek i wyjątkowej nakładki na oczy, jaka wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej oraz notuje miejsce głowy.

Co można uczynić ze starymi sprzętami elektronicznymi? Niezapomnij, aby każdorazowo myśleć o środowisku naturalnym i jego obronie!

Stary komputer
Author: Easterbilby
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niezwykle wielką uwagę przywiązuje się przede wszystkim do ekologii. Rozpoczynamy właśnie narodową segregację śmieci, coraz częściej również decydujemy się na to, aby korzystać z toreb wielokrotnego użytku. Nie inaczej jest z urządzeniami elektrycznymi - teraz praktycznie każde dziecko świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że sprzętów elektronicznych nie należy wyrzucać byle gdzie, a zdecydowanie nie na tradycyjny śmietnik.

Bez problemu mamy szansę dzisiaj kupić tanie telewizory

telewizor
Author: skippyjon
Source: http://www.flickr.com
Sprzęt elektroniczny będzie znacznie tańszy
Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że w marketach możemy odnaleźć wiele elektronicznych sprzętów, które z jednej strony mogą ułatwić nam funkcjonowanie, a z drugiej mogą umilić nam wolne chwile.

Raspberry pi może wzbudzać zainteresowanie u różnych ludzi

dziadkowie
Author: iStock
Source: iStock
Każdy wyszuka coś dla siebie
Potrzeba sobie wydawać sprawę z tego, że nie ważny okazuje się być nasz wiek, nie ważne będzie to czym się interesujemy, w elektronice jest tak dużo różnorakich przedmiotów, że spokojnie każdy wyszuka coś dla siebie, co będzie mu pasowało pod każdym kątem. Przez to właśnie warto przejrzeć oferty i upewnić się co do konkretnego zakupu.