Następny rok, rokiem linuxa

gry

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

W co nowego będziemy mogli pograć w najbliższym czasie? Szybki ranking ciekawych gier na PS4

windows
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Ciekawostki i nowinki w elektronice oraz grach
Stosunkowo ostatnio na bazar elektroniczny został wypuszczony główny zestaw umożliwiający wprowadzenie do wirtualnej rzeczywistości. Konstruuje się on ze słuchawek oraz wyjątkowej nakładki na oczy, która wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej i notuje miejsce głowy.

Xperia c6603, Xperia ultra, Xperia x2 - jak nie przepłacać i wybrać idealny smartfon?

kuchenka mikrofalowa
Author: Candy Polska Sp. z o.o
Source: Candy Polska Sp. z o.o
Na rynku znajduje się już tyle smartfonów, że idzie się pogubić. Aby ułatwić sobie sprawę, należy zacząć od określenia swoich oczekiwań i budżetu, jaki możemy przeznaczyć na zakup telefonu.

Gry na PS

PS3
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Gry na konsole są teraz nadzwyczaj modne i zyskują coraz to większą popularność wśród osób w każdym wieku. Zakupy gier na konsolę Playstation 4 to jednak kwestia nieco problematyczna, jakie może pochłonąć sporo czasu i bezcennej energii nie wspominając już o towarzyszącym jej stresie.

Zamawiamy dobre książki z praktycznymi kursami

poradniki
Author: Antonio Tajuelo
Source: http://www.flickr.com
W obecnym czasie bez dobrej znajomości użytkowania komputerów ciężko sobie poradzić, w zasadzie w każdej dziedzinie się to przydaje. Są one obecne w prawie każdym domu i firmie, i używa się ich w zasadzie we wszystkim. Jednak duża część użytkowników umie co prawda używać komputera ale jeżeli coś zacznie się w nim psuć, to nie będzie za bardzo wiedzieć co ma robić.

Co do wyboru mają obecnie osoby które chcą zrobić jakieś ciekawe zdjęcie lub nakręcić film.

big data, liczby, wykresy, statystyki, statystyka
Author: KamiPhuc
Source: flickr.com
W dzisiejszych czasach możliwości fotografowania i nagrywania są naprawdę duże, jeżeli tylko ktoś będzie miał finansowe możliwości, to dostanie wiele sprzętów do wyboru.

dlaczego warto inwestować w etui na telefon czy tableta?

faktury firmowe
Author: Savoir-faire Linux
Source: http://www.flickr.com
Gdzie dobrze kupić takiego rodzaju wyposażenie?


W dzisiejszych czasach skorzystanie z takich urządzeń, jak smartfon lub tablet jest wprost codziennością. Właściwie wiele ludzi z ochota i przyjamnością podchodzi do korzystania z zarówno wygodnych urządzeń, które zezwalają na niezwykle szybką komunikację nie tylko z innymi osobami, ale również z ogólnoświatowym łączem, którym będzie Sieć.

Granie ze słuchawkami powinno dostarczać wielu emocji

xbox
Source: http://www.morguefile.com/
Nierzadko możemy grać w jakieś gry i można posiadać wyłączony dźwięk, lub nie przykładać większej uwagi do tego, jaka grafika jest nam oferowana. Jednak istnieją takowe gry, które niejako warto poczuć i usłyszeć. To właśnie z myślą o nich powinniśmy posiadać jak najwspanialsze głośniki, słuchawki, klawiatury oraz myszki, bo wyłącznie wówczas będziemy mieli pewność, że gra ma odpowiednią oprawę oraz iż będziemy w stanie naprawdę się nią zachwycić.