Następny rok, rokiem linuxa

gry

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

W co nowego będziemy mogli pograć w najbliższym czasie? Szybki ranking ciekawych gier na PS4

windows
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Ciekawostki i nowości w elektronice i grach
Stosunkowo niedawno na rynek elektroniczny pozostał wypuszczony pierwszy zestaw gwarantujący wprowadzenie do wirtualnej rzeczywistości. Składa się on ze słuchawek i wyjątkowej nakładki na oczy, jaka wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej oraz notuje miejsce głowy.

Zamawiamy dobre książki z praktycznymi kursami

poradniki
Author: Antonio Tajuelo
Source: http://www.flickr.com
W obecnym czasie bez dobrej znajomości obsługi komputerów trudno dać sobie radę, tak naprawdę w każdej dziedzinie może się to przydać. Są one do znalezienia w większości domów i instytucji, i można ich używać praktycznie we wszystkim. Jednak duża część właścicieli umie wprawdzie używać komputera lecz jeśli coś zacznie się w nim psuć, to nie będzie za bardzo wiedzieć co ma robić.

Granie ze słuchawkami powinno dostarczać wielu emocji

xbox
Source: http://www.morguefile.com/
Czasami mamy szansę grać w jakieś gry oraz mamy szansę mieć ściszony głos, lub nie przykładać większej wagi do tego, jaka grafika jest nam oferowana. Jednak są takowe gry, które niejako należy poczuć oraz usłyszeć. To właśnie z myślą o nich musimy mieć jak najlepsze głośniki, słuchawki, klawiatury oraz myszki, bo jedynie wtedy będziemy posiadali gwarancję, że gra posiada odpowiednią oprawę oraz iż będziemy w stanie naprawdę się nią zachwycić.

dlaczego warto inwestować w etui na telefon czy tableta?

faktury firmowe
Author: Savoir-faire Linux
Source: http://www.flickr.com
Gdzie dobrze kupić tego typu wyposażenie?


W obecnych czasach korzystanie z takich sprzętów, jak smartfon czy tablet będzie wprost codziennością. Właściwie wiele osób z chęcią i przyjamnością podchodzi do korzystania z zarówno wygodnych urządzeń, które pozwalają na niezwykle szybką komunikację nie jedynie z innymi ludźmi, ale także z ogólnoświatowym łączem, jakim będzie Internet.

Gry na PS

PS3
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Gry na konsole są Obecnie niezwykle modne i zyskują coraz to szerszą popularność wśród osób w każdym wieku. Zakup gier na konsolę Playstation 4 to jednak rzecz nieco problematyczna, które może pochłonąć wiele czasu i bezcennej energii nie wspominając już o towarzyszącym jej stresie.

Co do wyboru mają obecnie osoby które chcą zrobić jakieś ciekawe zdjęcie lub nakręcić film.

big data, liczby, wykresy, statystyki, statystyka
Author: KamiPhuc
Source: flickr.com
W dzisiejszych czasach możliwości nagrywania i fotografowania są wprost nieograniczone, jeśli tylko ktoś będzie miał finansowe możliwości, to dostanie wiele sprzętów do dyspozycji.

Xperia c6603, Xperia ultra, Xperia x2 - jak nie przepłacać i wybrać idealny smartfon?

kuchenka mikrofalowa
Author: Candy Polska Sp. z o.o
Source: Candy Polska Sp. z o.o
Na rynku mieści się już tyle smartfonów, że idzie się pogubić. Aby ułatwić sobie sprawę, należy rozpocząć od sprecyzowania swoich potrzeb i budżetu, jaki możemy przeznaczyć na zakup telefonu.