Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

W co nowego będziemy mogli pograć w najbliższym czasie? Szybki ranking ciekawych gier na PS4

Ciekawostki i nowinki w elektronice i grach
Względnie ostatnio na rynek elektroniczny pozostał wypuszczony naczelny zestaw gwarantujący wprowadzenie do wirtualnej rzeczywistości. Konstruuje się on ze słuchawek oraz specjalnej nakładki na oczy, jaka wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej i notuje miejsce głowy.

To właśnie dzięki tej techniki jesteśmy w stanie zyskać złudzenie, że sami znajdujemy się w świecie gry, co zwłaszcza dotkliwe jest w sprawie realizmu odczuwać takich jak strach czy osaczenie. Niestety nie jest dostępnych nadmiernie wiele gier kompatybilnych z tym wymysłem. Można wyłącznie sobie wyobrażać, co ma prawo wyniknąć z połączenia tego urządzenia i techniki wykrywającej ruch. Pewno osiągnięcie pełnego wrażenia wirtualnej rzeczywistości jest bliżej, aniżeli sądzimy.

iPhone
Author: Esther Vargas
Source: http://www.flickr.com
Osoby ciekawiące się nowinami w zakresie gier komputerowych mogły już dowiedzieć się o planach przeniesienia co niektórych dawnych przebojów sprzed lat na innowacyjne silniki, i polepszeniu ich oprawy audiowizualnej. Część entuzjastów jest sceptycznie nastawiona, niemniej jednak osobiście uważam, że jest to profesjonalny pomysł i życzę mu powodzenia, albowiem możliwość przypomnienia sobie perfekcyjnych tytułów wspólnie z pełną przyjemnością rozgrywki na nowoczesnym sprzęcie to niezmiernie pociągająca propozycja. Już dziś mamy do czynienia z grami RPG wykonanymi w zamyśle, by przypominać własną mechaniką niegdysiejsze produkcje, niemniej jednak nie są ich bezpośrednimi przeróbkami, ponieważ wprowadzają również własne, śmiałe wyraźnie rozwiązania, jak i prezentują zaskakującą i interesującą fabułę, by zachęcić odbiorców do głębszego zaznajomienia się z serią. Ale czy aby wyłącznie w grach komputerowych rzeczywistość może być tak wspaniała? Nie! Przekonaj się sam - mobilne regulowanie rachunków

Nowe technologie
Author: mastermindsro
Source: http://www.flickr.com
Zaskoczeniem tudzież nie jest, że bublowate, bezsensowne, nie nadające się do niczego, przeceniane na każdym kroku, skazane na klęskę w dniu powstania, japońskie konsole oraz firmy są na skraju upadku i to jedynie kwestia czasu aż ta obraza dla jakiejkolwiek elektroniki zacznie stanowić jedynie przeszłość i przestanie gorszyć własnym istnieniem ten śliczny świat - Windows (System Workbench sw4stm32) 9 bezpłatnie. To samo tyczy się wszelakich podrobionych towarów rodem z Chin, które wyniszczają gospodarkę całego świata i trzeba je spalić w dezynfekującym ogniu.