Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Co do wyboru mają obecnie osoby które chcą zrobić jakieś ciekawe zdjęcie lub nakręcić film.

Obecnie możliwości fotografowania i nagrywania są wprost nieograniczone, jeśli tylko ktoś będzie miał możliwości finansowe, to dostanie sporo sprzętów do dyspozycji.
aparat kompaktowy
Author: LARS
Source: LARS


big data, liczby, wykresy, statystyki, statystyka
Author: KamiPhuc
Source: flickr.com


Na przykład współczesne smartfony posiadają na tyle zaawansowane aparaty, że w przypadku amatorskich zastosowań doskonale się sprawdzą. Wprawdzie nie posiadają one zoomu optycznego, lecz cały czas się je ma przy sobie, i jeśli będzie taka potrzeba, to jakieś ciekawe i dobre jakościowo zdjęcie powinno się udać zrobić. Jednak jeżeli komuś będzie zależało na nieco lepszych parametrach, to zastanowić się może nad kupnem niezależnego urządzenia. Dla mało doświadczonych amatorów robienia zdjęć polecić raczej można jakiś porządniejszy aparat kompaktowy , dzięki dużej ilości trybów i zaawansowanej optyce sprawdzi się nawet w ręce kompletnego laika.


Nowa generacja notebooków Samsung Serii 3
Author: Samsung
Source: Samsung


Następnym popularnym rodzajem sprzętu do fotografii są najróżniejsze lustrzanki. W ich przypadku należy już zapoznać się z teorią na temat robienia zdjęć, gdyż lustrzanki dają nieporównywalne z kompaktami możliwości. Lecz decydując się na lustrzankę należy mieć świadomość tego, że całość wydatków może być nawet kilkanaście razy większa. Aktualnie większość nowych aparatów cyfrowe doskonale radzi sobie z nagrywaniem filmów, ale z kolei są to sprzęty dość delikatne i mało odporne na atmosferyczne warunki.
Jeśli więc ktoś chciałby uwieczniać jakieś swoje wyczyny na nartach albo desce, to raczej dobrym wyborem one nie będą. W tego typu roli dużo lepiej się sprawdzą kamery sportowe , odporne na działanie wody, zanieczyszczenia oraz temperatury.