Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Na co zwrócić uwagę kupując futerał na sprzęt elektroniczny? Co jest najważniejsze?

Warto zatroszczyć się o jak najdłuższy żywot naszych sprzętów elektronicznych, jak laptop, telefon, czy tablet. Jak to uczynić? Najlepiej od razu na początku kupić odpowiednie etui.
materiały biurowe
Author: Denise Krebs
Source: http://www.flickr.com


filmy blu-ray
Author: Fachstellen für Öffentliche Bibliotheken NRW
Source: http://www.flickr.com


Na jakie rzeczy zwracać uwagę?


Na pewno należy je dopasować pod kątem wielkości sprzętu. W przypadku telefonów często zakupimy etui konkretnie do danego modelu. W takim wypadku także nie trzeba się martwić sprawdzaniem wymiarów. Z kolei, gdy mowa o komputerach, albo tablecie musimy zobaczyć jaka ma przekątną ekranu. Ażeby urządzenie w tego rodzaju futerale było stabilne i nie było podatne na wstrząs. Kiedy mówimy o komputerach, to sporo ludzi decyduje się na wygodne torby na ramię, dzięki którym łatwiej jest transportować urządzenie. To wyjątkowo przydatne, jeśli często zdarza nam się korzystać ze sprzętu poza domem.


Istotna jest trwałość etui na uszkodzenia mechaniczne.

Czy ten artykuł Cię zaciekawił? W takim wypadku sprawdź odmienny polecany serwis nagrywanie, który też zawiera absorbujące informacje.

Jeżeli jest wysoka, to możemy mieć większą pewność, iż w przypadku upadku, czy uderzenia nie wyrządzimy nieumyślnie za dużych szkód. Warto przekonać się, z jakiego materiału jest wykonany futerał, ponieważ przekłada się to również na lepszą jakość jak i trwałość. Nie powinno brakować widocznych wzmocnień w kluczowych miejscach. Część osób zapyta o estetykę.
Jednak prawda jest taka, że w tym wypadku najbardziej liczy się wygoda oraz dobre wykonanie. Z kolei, dopiero potem estetyka takiego produktu.