Następny rok, rokiem linuxa

książki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Udogodnienia nowoczesnej techniki w służbie człowiekowi

ebook
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszym pędzącym świecie niełatwo znaleźć chwilę czasu dla siebie na pielęgnowanie swoich pasji czy zainteresowań. Aczkolwiek jak mówi popularne powiedzenie – chcieć to móc. Szczególnie ułatwione zadanie mają ci, którzy mogą korzystać ze zdobyczy współczesnej techniki, by spełniać się w pożądanym kierunku. Idealnym przykładem może być chociażby czytanie książek przy pomocy innowacyjnych rozwiązań jakimi są czytniki ebook.

Druk i banery na potrzeby reklamy - zadbaj o skuteczną promocję swojej firmy

reklama banerowa
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Stworzenie pionierskiej maszyny drukującej określa się na 600 rok n.e, wydarzenie to zostało dokonane w Chinach. Na terenach Europy proces rozkwitu działu poligraficznego odbywał się o wiele wolniej. Rewolucją w branży było wprowadzenie do codziennego użytku maszyny Gutenberga wynalezionej w połowie XV wieku.

Lublin – gdzie dziś zdecydowanie należy wybrać się na zakupy w tym atrakcyjnym mieście?

Lublin to szczególnie ciekawe miasto, które należy odwiedzić przykładowo przez wzgląd na posiadane zabytki. Jest to także aglomeracja, w której odnaleźć można ogromną ilość sklepów. Gdzie w takim razie warto wybrać się na zakupy w Lublinie?

Interesujące pomysły na prezenty dla najbliższych. Jak znaleźć elegancki stylowy oraz funkcjonalny upominek?

prezenty
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Zakup świetnego upominku dla bliskiej osoby zdecydowanie nie jest łatwym zadaniem. Kiedy pragniemy, aby obdarowana osoba była bardzo zadowolona z wręczonego jej podarunku warto precyzyjnie pomyśleć nad jej upodobaniami. Najlepiej kupić prezent, jaki jest tak samo stylowy, jak i funkcjonalny, za sprawą czego bliska nam osoba będzie w stanie cieszyć się nim na co dzień.