Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Udogodnienia nowoczesnej techniki w służbie człowiekowi

W dzisiejszym zabieganym świecie niełatwo znaleźć trochę czasu dla siebie na pielęgnowanie własnych pasji czy zainteresowań. Niemniej jak głosi znane powiedzenie – dla chcącego nic trudnego. Szczególnie ułatwione zadanie mają ci, którzy mogą korzystać ze zdobyczy współczesnej techniki, by realizować się w określonym kierunku. Idealnym przykładem może być bez wątpienia czytanie książek przy pomocy nowoczesnych rozwiązań jakimi są czytniki ebook.
czytnik ebooków
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Pomimo licznych ponurych prognoz na temat tego, że znacznie mniej ludzi czyta standardowe książki, wydaje się być wręcz niemożliwe, że przyjdą czasy, iż zupełnie zostawimy książki na rzecz innego typu rozrywek dla duszy. Czytanie książek nadal bowiem kocha mnóstwo ludzi i chcą się tym zajmować w każdym możliwym i sprzyjającym miejscu. Sprawę oczywiście ułatwia im urządzenie jakim jest odtwarzacz e-booków. Za jego pomocą można czytać każdą książkę wszędzie i o każdej porze, gdy tylko tego zapragniemy. Ponadto, urządzenie takie ma dużo mniejsze rozmiary w zestawieniu z tradycyjna książką, co tym bardziej ułatwia sprawę. Niektórzy biorą pod uwagę fakt, że pewnym minusem może być ograniczony zakres literatury osiągalnej na czytniki. Ale przecież wręcz codziennie pojawią się nowe książki i kolejne poręczne książki elektroniczne do ściągnięcia zupełnie za darmo lub za stosowną kwotę.Oczywiście czytanie książek za pomocą elektronicznych czytników to jedynie jeden z licznych przykładów na zastosowanie nowoczesnych zdobyczy techniki wspierający nas w realizacji naszych pasji i zainteresowań w dzisiejszym świecie. Trzeba też przyznać, że technologia (zobacz propozycje firmy RFID Solutions) w wielu sytuacjach samoczynnie wyznacza nowe pola zainteresowań dla zarówno młodych, jak i starszych osób. Oczywiście wciąż występują miłośnicy na przykład kolekcjonowania unikatowych gadżetów czy sklejania modeli statków, jednakże wiele młodych osób za hobby uważa coraz częściej gry komputerowe czy robienie zdjęć przy pomocy wysoce zaawansowanych aparatów. W zespół z rozwojem technologii zmieniają się zatem również zainteresowania ludzi i nic nie wskazuje na to, że w przyszłości tendencja ta zniknie. Dlatego warto przeznaczyć tej kwestii chwilę czasu i zastanowić się w jaki sposób najlepiej wykorzystywać współczesne rozwiązania, by umilić sobie czas.