Następny rok, rokiem linuxa

wydruk

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Druk i banery na potrzeby reklamy - zadbaj o skuteczną promocję swojej firmy

reklama banerowa
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Stworzenie pionierskiej maszyny drukującej określa się na 600 rok n.e, wydarzenie to zostało dokonane w Chinach. Na terenach Europy proces rozkwitu działu poligraficznego odbywał się o wiele wolniej. Rewolucją w branży było wprowadzenie do codziennego użytku maszyny Gutenberga wynalezionej w połowie XV wieku.

Wyspecjalizowany wydruk wizytówek dla specjalistów z każdej branży

wizytówki
Author: Paul Stainthorp
Source: http://www.flickr.com
W wypadku wyspecjalizowanego druku wizytówek dla ekspertów z wielu branż należałoby wskazać, iż dyscyplina ta rozwinęła się i w chwili obecnej drukarnie troszczą się o to, żeby mieć dużo do zaproponowania klientom. Tym bardziej, iż usług tych pojawia się znacznie więcej i każdej osobie prowadzącej taką działalność będzie zależeć na tym, aby się wykazać. Zwykle wizytówki robi się drogą offsetową bądź cyfrowo.