Następny rok, rokiem linuxa

przemysł

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Czym są czujniki indukcyjne i cieplarka laboratoryjna? To nowatorskie sprzęty, które używane są w przemyśle

montoanie czujników
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com
Nie każdego człowieka frapują nowoczesne technologie - nie jest to nic paradoksalnego. W obecnych czasach wymyślane są towary o jakich spora część z nas nie ma bladego pojęcia.

Wiedza o naprężeniu – ważny wpływ na jakość machin

Tensometr
Source: wagi-elektroniczne.pl
Tensometr nie jest powszechnie znanym narzędziem. Służy on do wymierzania naprężenia. Faktem jest wszak, że narzędzia te są nadzwyczajnie istotne w wielu dziedzinach przemysłu. Powinno się zadedykować trochę uwagi, aby zdobyć bazowe informacje dotyczące tego zagadnienia. W poniższym tekście będą zademonstrowane bazowe wiadomości odnośnie do tego ważnego elementu.

Druk i banery na potrzeby reklamy - zadbaj o skuteczną promocję swojej firmy

reklama banerowa
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Wydanie na świat pionierskiej machiny powielającej określa się na 600 rok n.e, wydarzenie to zostało dokonane w Azji. Na terenach Europy proces rozkwitu przemysłu poligraficznego posuwał się zdecydowanie wolniej. Za rewolucję w branży uznaje się wprowadzenie do powszechnego użytku maszyny Gutenberga stworzonej w połowie XV wieku.