Następny rok, rokiem linuxa

przemysł

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Czym są czujniki indukcyjne i cieplarka laboratoryjna? To nowatorskie sprzęty, które używane są w przemyśle

montoanie czujników
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com
Nie każdego z nas intrygują pionierskie technologie - nie jest to nic dziwnego. Obecnie wymyślane są produkty o których większość z nas nie ma zielonego pojęcia.

Wiedza o naprężeniu – ważny wpływ na jakość machin

Tensometr
Source: wagi-elektroniczne.pl
Tensometr nie będzie powszechnie kojarzonym narzędziem. Służy on do wymierzania naprężenia. Okazuje się jednak, że narzędzia te są szalenie istotne w wielu gałęziach przemysłu. Należałoby zadedykować trochę uwagi, aby uzyskać fundamentalne informacje dotyczące tego zagadnienia. W poniższym artykule pozostaną zademonstrowane podstawowe informacje odnośnie do tego ważnego czynnika.

Druk i banery na potrzeby reklamy - zadbaj o skuteczną promocję swojej firmy

reklama banerowa
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Wydanie na świat pionierskiej machiny powielającej określa się na 600 rok n.e, wydarzenie to zostało dokonane w Azji. Na terenach Europy proces rozkwitu przemysłu poligraficznego posuwał się zdecydowanie wolniej. Za rewolucję w branży uznaje się wprowadzenie do powszechnego użytku maszyny Gutenberga stworzonej w połowie XV wieku.