Następny rok, rokiem linuxa

przemysł

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Druk i banery na potrzeby reklamy - zadbaj o skuteczną promocję swojej firmy

reklama banerowa
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Stworzenie pionierskiej maszyny drukującej określa się na 600 rok n.e, wydarzenie to zostało dokonane w Chinach. Na terenach Europy proces rozkwitu działu poligraficznego odbywał się o wiele wolniej. Rewolucją w branży było wprowadzenie do codziennego użytku maszyny Gutenberga wynalezionej w połowie XV wieku.

Wiedza o naprężeniu – ważny wpływ na jakość machin

Tensometr
Source: wagi-elektroniczne.pl
Tensometr zupełnie nie jest powszechnie znanym urządzeniem. Służy on do wymierzania naprężenia. Faktem jest wszak, iż urządzenia te są szalenie ważne w wielu dziedzinach życia. Powinno się zadedykować trochę uwagi, aby uzyskać zasadnicze informacje dotyczące opisywanego procesu. W niniejszym tekście zostaną zaprezentowane bazowe wiadomości dotyczące tego istotnego elementu.

Czym są czujniki indukcyjne i cieplarka laboratoryjna? To nowatorskie sprzęty, które używane są w przemyśle

montoanie czujników
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com
Nie każdego człowieka intrygują nowatorskie technologie - nie jest to nic ekstrawaganckiego. Obecnie wymyślane są towary o jakich spora część z nas nie ma jakiegokolwiek pojęcia.