Następny rok, rokiem linuxa

światło

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Spory asortyment modernistycznych lamp w licznych sklepach.

lampa wisząca
Author: Technolux
Source: Technolux
Duży asortyment unowocześnionych lamp w licznych punktach sprzedaży skłania do tego, by jak najczęściej zaopatrywać się w tych punktach sprzedaży. To bowiem bezpośrednio przekłada się na fakt, iż da się raz na jakiś okres czasu odmienić coś w designie swojego mieszkania dokładnie pod kątem oświetlenia.

W jaki sposób zagwarantować bezpieczeństwo w budowlach użyteczności publicznej?

sport
Każdy kiedy niekiedy odwiedza jakikolwiek urząd, choćby raz do roku urząd skarbowy. Pierwsze skojarzenie po przeczytaniu owego zdania jest to - ścisk. Wiele zdenerwowanych osób i to wszystko w normalnych warunkach.


Nietrudno wyobrazić sobie co może się stać kiedy wydarzy się cokolwiek nieprzewidzianego, gigantyczny nieład.

Obiektyw jako kluczowy fragment każdego aparatu

sigma 10-20
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com
Jednym z najważniejszych składników aparatu fotograficznego jest obiektyw. Przesądza on w wielkim stopniu o jakości zdjęcia.


Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm cechuje się niezrównaną charakterystyką ekspresyjności, realizuje wygórowane oczekiwania fotografików o inklinacjach twórczych i artystycznych.

Jakie profesjonalne oświetlenie najbardziej sprawdzi się na scenie?

Oświetlenie w Twoim domu
Author: Elneo
Source: Elneo
Światło było obecne na scenach muzycznych i dramatycznych od najdawniejszych czasów. Jeszcze jakiś czas temu popularne było używanie ciężkich i nieporęcznych lamp scenicznych, których najważniejszymi minusami było duże zużycie prądu oraz to że w dużym stopniu nagrzewały się do wysokich temperatur.

Sprawdź technikę LED, a w żadnym wypadku nie powrócisz do standardowego oświetlenia!

lampka biurkowa led
Author: storebukkebruse
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas wyszukuje w swoim życiu oszczędności - nie ma w tym nic kosmicznego, jeżeli jesteśmy w stanie zakupić coś taniej to czemu mamy przepłacać? Dlatego też już dziś winniśmy zwrócić uwagę na technologię LED, która bezustannie w mig się rozwija.


Ówcześnie dostępnych jest już dużo lamp w technice LED, które wykorzystywane są zarówno w przemyśle, jak i w życiu powszednim każdego z nas.

Jakie zalety mają telebimy używanych coraz częściej w nowoczesnej reklamie wizualnej.

telebim reklamowy
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
Miasta są pełne reklam, zobaczyć je można na każdym kroki. Tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy są już tak powszechnie spotykane, że wiele osób nie zwraca już na nie większej uwagi. Ostatnio pojawiła się nowa możliwość na rynku reklamowym, dająca znacznie większe możliwości niż zwykłe nośniki, a są to właśnie telebimy.

Systemy elektryczna – o czym najczęściej dobrze jest pamiętać, by zagwarantować optymalną ochronę?

instalacja elektryczna
Source: sobol-tech.flog.pl
Wynalezienie elektryczności całkiem odmieniło ludzkie życie. Z jakiego powodu? Dzisiaj nie trzeba się już dostosowywać do aktywności słońca i kłaść razem ze zmierzchem, aby móc wstać skoro świt oraz maksymalnie wykorzystać czas, gdy na dworze jest jasno. Ludzie mogą żyć, bawić się bądź odpoczywać również w nocy, jako że sztuczne światło jest rzeczywiście wydajne.