Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Jakie zalety mają telebimy używanych coraz częściej w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Miasta wypełnione są reklamami, zobaczyć je można na każdym kroki. Tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy są już tak powszechne, że wielu ludzi nie zwraca już na nie większej uwagi. Ostatnio pojawiła się nowa możliwość na reklamowym rynku, dająca znacznie większe możliwości niż tradycyjne nośniki, a są nią telebimy.

telebim promocyjny
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Ich popularność wzięła się z kilku rzeczy. Największym plusem najnowocześniejszych telebimów jest fakt, że pozwalają na nieograniczone wprost możliwości sterowania wyświetlaną treścią. Tradycyjna reklama jest umieszczana na jakiś czas, w trakcie którego trudno się ją zmienia. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, wyświetlać na nim można reklamy przez dowolnie ustalony okres czasu, a zmiana będzie się ograniczać jedynie do wgrania nowego filmu do pamięci urządzenia - sprawdź w tym temacie. Daje to naprawdę nieograniczoną możliwość projektantom, a równocześnie znacznie zwiększa skuteczność. Obrazy statyczne są przeważnie omijane bez patrzenia, ale dynamiczne dużo lepiej będą przyciągać wzrok konsumentów.

Telebimy opanowują obecnie coraz większy obszar wizualnej reklamy, a ich (nasz serwis www-kliknij ten odnośnik) popularność przede wszystkim będzie wynikać z ich bardzo dużych możliwości. Posiadają one budowę modułową, więc bardzo łatwo można je zestawiać w różnych wymiarach.

Nie zwlekaj - czytaj (http://firetms.com/pl/blog/), jeżeli zaciekawiły Cię notki z opisu, który dla Ciebie stworzyliśmy. Pod wskazanym linkiem znajduje się sporo informacji.

Jeżeli będzie taka konieczność, to ostateczny telebim będzie miał nawet kilkanaście metrów kwadratowych powierzchni - często się takie montuje na czas dużych imprez sportowych czy kulturalnych.telebimy
Author: Randy
Source: http://www.flickr.com
Są odporne na warunki atmosferyczne, a ich największą zaletą jest całkowita niezależność od oświetlenia. Nie będzie miało znaczenia, czy jest dzień czy noc, za każdym razem telebim będzie świecił dokładnie tak samo. Jest to efektem z ich konstrukcji która jest oparta na wydajnych diodach. Nie tylko mają one bardzo mocne światło, lecz także zużywają niewiele prądu, więc w każdym module działa nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy piksel złożony jest z trzech diod, to znaczy niebieskiej, czerwonej i zielonej, dzięki sterowaniu poziomem ich świecenia dostaje się barwę jego światła.