Następny rok, rokiem linuxa

lampa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Jakie profesjonalne oświetlenie najbardziej sprawdzi się na scenie?

Oświetlenie w Twoim domu
Author: Elneo
Source: Elneo
Światło było obecne na scenach muzycznych i dramatycznych od zawsze. Jeszcze kilkanaście lat temu powszechne było używanie ciężkich i nieporęcznych lamp scenicznych, których zasadniczymi wadami była duża konsumpcja energii elektrycznej oraz fakt że w dużym stopniu nagrzewały się do wysokich temperatur.

Dzisiejsze i kreatywne oświetlenie w łazience - tanie lampy oraz plafony

Plafon zamiast żyrandola - sposób na nowoczesny sufit
Author: 123rf
Source: 123rf
Wybór oświetlenia łazienkowego naturalnie nie jest nieskomplikowany, w szczególności, że dzisiaj możemy odnaleźć tak dużo rozlicznych rodzajów i modeli oświetlenia, że niekiedy ciężko jest się zdecydować. Bez wątpienia powinno się wybrać oświetlenie praktyczne, jakie idealnie sprawdzi się w łazience. Powinno być także przystosowane do metrażu pomieszczenia - na pewno w łazience o sporym metrażu lepiej sprawdzi się jaśniejsze oświetlenie.

Jeżeli planujesz wykonać stanowcze zmiany we własnej łazience – zawierz starym, dobrym nawykom i wzorcom.

Łazienka
Author: Valdama
Source: Valdama
Rodzinom marzą się ogromne domy i rezydencje, pełne bogactwa, przepychu. Pragniemy konkretnych remontów i idealnych obszarów w środku, aby cieszyć się domową powszechnością. Tymczasem – gdy zbliża się czas obliczenia pieniędzy i istotnych zamiarów – zazwyczaj przychodzi rezygnacja.

Umeblowanie do pokoiku nastolatka

pokój
Author: FM FORTE S.A.
Source: ABRA
Posiadanie dziatwy jest wyzwaniem wielkim, tym bardziej kiedy się jest 40-letnim, świeżym tatkiem bądź mamusią równie świeżą a nawet jeszcze bardziej. Nie, nie będzie to artykuł o bezsennych nockach, flaszkach z mlekiem, itd.. Ten tekst będzie o czasie nieco późniejszym. Kiedy nasza pociecha podrośnie, a zwykle robi to bardzo szybko, potrzeba się postarać o nowiutkie łóżko, a najlepiej pójść na całość i skompletować całość umeblowania pokoju pociechy.