Następny rok, rokiem linuxa

wesele

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób zorganizować imprezę ślubną

Ślub, toast
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Planowanie i organizacja ślubu to zadanie niezwykle trudne i skomplikowane. Wymaga obmyślenia bardzo wielu istotnych kwestii. Łączy się to również z planowaniem i urządzaniem uroczystości weselnej. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak trudne jest to przedsięwzięcie.

Zaproszenia ślubne – co należy wiedzieć?

Author: www.sxc.hu
Rozsyłanie zaproszeń na ślub posiada długą historię, którą należy liczyć aż od Wieków Średnich. Oczywisty jest fakt, że ogromna część mieszkańców ówczesnego świata cierpiała na analfabetyzm, stąd też pisane zaproszenia ślubne były przywilejem klas panujących.
Niewykształconych ludzi często powiadamiano ustnie przez gońców i heroldów. W ludowych obyczajach przyszła mężatka zapraszała na ślub i wesele bezpośrednio. Wieloletni monopol arystokracji w spisywaniu zaproszeń ślubnych sprawił, że współcześnie istnieją pewne sztywne reguły ich układania.

lokale na wesele w województwie podkarpackim

Sala weselna
Author: vastateparksstaff
Source: http://www.flickr.com
Każdy pragnie, by dzień ślubu był owym najpiękniejszym i pamiętnym dniem nie jedynie dla nich, ale również dla gości. Porządnie dobrane miejsce uczyni, że te chwile będą mile wspominane przez całe życie. Należałoby zastanowić się nad typem lokalu w jakim będzie urządzone przyjęcie. Najlepiej skorzystać z propozycji jaką oferują domy weselne podkarpackie. Dysponują one stosownymi pomieszczeniami do organizacji imprez, przeważnie mają prywatne zaplecze gastronomiczne z dobranym menu weselnym, również kompetentną obsługę.

Wesele na zewnątrz - o co trzeba zadbać?

ślub - fotografijka
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Wiosna i lato to okres, kiedy zawieranych jest najwięcej ślubów. Do zaplanowania uroczystości właśnie w tym czasie zachęca przede wszystkim ładna pogoda. Co prawda, może wówczas zdarzyć się i deszczowy dzień, niemniej istnieje większa szansa, że jednak zaświeci słońce. Wiele par wybiera też ślub i wesele poza budynkiem.