Następny rok, rokiem linuxa

Francja

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Zaproszenia ślubne – co należy wiedzieć?

Author: www.sxc.hu
Rozsyłanie zaproszeń na ślub posiada długą historię, którą należy liczyć aż od Wieków Średnich. Oczywisty jest fakt, że ogromna część mieszkańców ówczesnego świata cierpiała na analfabetyzm, stąd też pisane zaproszenia ślubne były przywilejem klas panujących.
Niewykształconych ludzi często powiadamiano ustnie przez gońców i heroldów. W ludowych obyczajach przyszła mężatka zapraszała na ślub i wesele bezpośrednio. Wieloletni monopol arystokracji w spisywaniu zaproszeń ślubnych sprawił, że współcześnie istnieją pewne sztywne reguły ich układania.

Obejrzyj dobry film

Author: pedrosimoes7
Oglądanie filmów to z pewnością jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Człowiek strudzony, zmęczony po ciężkim dniu pracy czy innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat kina. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z dużym telewizorem 3D.