Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Wesele na zewnątrz - o co trzeba zadbać?

Wiosna i lato to czas, gdy bierze się najwięcej ślubów. Do zaplanowania uroczystości właśnie w tym okresie zachęca przede wszystkim piękna pogoda. Co prawda, może wtedy zdarzyć się i deszczowy dzień, niemniej są większe szanse, że jednak będzie świecić słońce. Wiele par wybiera też ślub i wesele poza budynkiem.

Dlaczego warto?

ślub - fotografijka
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Standardowe wesele nie wszystkim parom się podoba. Narzeczeni szukają więc sposobu, by to właśnie ich uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana – zarówno dla najważniejszych bohaterów tego wydarzenia, jak również przybyłych gości. Dlatego też coraz częściej na przyjęciach weselnych pojawia się wybrany przez nowożeńców motyw przewodni, a firmy zapewniające rozmaitego typu atrakcje cieszą się na bieżąco dużą popularnością. Sposobem na oryginalne wesele jest z całą pewnością wesele i ślub na świeżym powietrzu. Takie przedsięwzięcie wymaga wielu przygotowań, ale z pewnością będzie także atrakcyjne, szczególnie gdy dopisze pogoda - wypożyczanie mebli to cud!. Lokalizacja w ładnym parku czy też ogrodzie to idealna sposobność do stworzenia pleneru do zdjęć, a wieczór na świeżym powietrzu będzie na pewno bardziej przyjemny, niż w klimatyzowanym pomieszczeniu.

ślub - obrazeczek
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
O czym trzeba pamiętać przy organizacji ślubu?

Ważną kwestią jeśli chodzi o ślub i wesele na świeżym powietrzu jest rzecz jasna wypożyczanie stołów w takiej liczbie, by mogły one bez problemu pomieścić wszystkich zaproszonych gości na przyjęciu. Jeżeli w dodatku sama uroczystość zaślubin realizowana będzie z dala od kościoła czy też Urzędu Stanu Cywilnego, wypożyczanie mebli musi obejmować także stolik dla księdza tudzież urzędnika i rzecz jasna takie miejsce trzeba należycie urządzić i ozdobić. Poza tym ważne jest zadbanie o namioty.

Często o rzeczach, które nam się podobają dowiedzieliśmy się na podstawie oceny. Może tak będzie w tej sytuacji, gdyż zapraszam do lektury (https://spabaltica.pl/pl/twoja-strefa-urody/kosmetyka-ciala/upiekszanie/masaz-wyszczuplajaco-antycellulitowy) zbliżonego tekstu.

Choć w lecie o wiele łatwiej o pogodny dzień, aura potrafi zrobić niespodziankę, a ulewa może w mig zakończyć imprezę i zepsuć całe wydarzenie. Wypożyczanie stołów (wypożyczanie stołów to ekstra sprawa), miejsce na ślub, zadaszenie, a także przygotowanie parkietu oraz nagłośnienie i podest dla zespołu grającego to tylko niektóre z kwestii, jakie powinniśmy dopiąć na ostatni guzik. Oczywiście zaplanowanie wszystkiego należycie wymaga wysiłku i zaangażowania, niemniej warto się za to wziąć, by zapamiętać to istotne wydarzenie jak najdłużej.