Następny rok, rokiem linuxa

lampy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Wyważone oświetlenie hali. Korzyści płynące z LED-ów.

oświetlenie
Author: jseliger2
Source: http://www.flickr.com
Dobrze rozświetlona przestrzeń magazynowa, w której robotnicy pracują w systemie zmianowym, to elementarna zasada komfortu. Aby oświetlenie, które musi być mocne i dostosowane do realizowanej pracy, spełniało swoją funkcję, a przy tym było oszczędne, nowatorskie przedsiębiorstwa decydują się na technologię LED.

Niepowtarzalne, olśniewające jak i stylowe lampy nocne do waszej sypialni.

lampka biurowa
Author: Sebastian Włoszek
Source: http://www.flickr.com
Urządzając pokój dla malucha pragniemy, by nasza pociecha czuła się w nim śmiało. Wybieramy takie akcesoria by pasowały do pokoiku, dawały wiele radości i intymność. Odpowiednie farby jak i tapety, zgrabne łoże, biurko i oświetlenie. Musimy zawsze pamiętać, że wzrok malucha bardzo łatwo się „psuje”, dlatego pokój malucha powinien być nasłoneczniony. Odpowiednio ogromne okna, klarowne zasłony a także firanki a co najważniejsze odpowiednio dobrane oświetlenie.

Jak ważne rzeczy mogą być uwarunkowane od zwykłej wydawać by się z pozoru mogło żarówki?

przychodnia fizjoterapeutyczna
Author: kris krüg
Source: http://www.flickr.com
Najczęściej pomagają uratować w różnorakich sytuacjach ludzkie życie. A ono jest wszakże najbardziej ważne. Pomagają policji, członkom personelu służby zdrowia, straży pożarnej oraz różnych służb, dostać się w konkretne miejsce szybko oraz bez niepotrzebnych problemów.

Dzisiejsze i kreatywne oświetlenie w łazience - tanie lampy oraz plafony

Plafon zamiast żyrandola - sposób na nowoczesny sufit
Author: 123rf
Source: 123rf
Wybór oświetlenia łazienkowego naturalnie nie jest prosty, szczególnie, że dziś możemy odkryć tak dużo rozlicznych rodzajów i modeli oświetlenia, że czasem ciężko jest się zdecydować. Bez wątpienia należałoby wybrać oświetlenie praktyczne, które idealnie sprawdzi się w łazience. Powinno być też przystosowane do metrażu pomieszczenia - na pewno w łazience o dużym metrażu lepiej sprawdzi się jaśniejsze oświetlenie.