Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Wyważone oświetlenie hali. Korzyści płynące z LED-ów.

Dobrze rozświetlona przestrzeń magazynowa, w jakiej pracownicy pracują przez 24 godziny, to podstawa wygody w pracy. Aby oświetlenie, które musi być mocne i dostosowane do realizowanej pracy, spełniało swoją funkcję, a do tego było oszczędne, nowoczesne przedsiębiorstwa decydują się na technologię LED-ową.
Bardzo często można ją znaleźć nie tylko w żarówkach stosowanych w oświetleniu domowym, ale też w oświetleniu przemysłowym i na ulicach miast.

oświetlenie
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Na hali przemysłowej powinny być zastosowane żarówki i oprawy o bardzo sporej mocy, emitujące mocne światło o dużym zasięgu. Oświetlenie magazynu - prześledź tutaj albo hali fabrycznej czy podobnych pomieszczeń przemysłowych musi odznaczać się wysoką jakością. Oświetlenie przemysłowe powinno mieć często rozłożone światełka LED, pochodzące od przetestowanych producentów. Oświetlenie przemysłowe LED-owe to energooszczędna propozycja dlatych, którzy chcieliby ograniczyć wydatki na energię.

Musisz pamiętać, że następująca strona może pomóc Ci w wyszukaniu zajmujących informacji na jakikolwiek wątek. Taka strona zapewne Ci się spodoba.

Montaż świateł LED-owego zapewnia nawet wielotysięczne oszczędności, szczególnie w tych magazynach, w jakich światło świeci się przez wiele godzin, bo robotnicy pracują w systemie zmianowym. Samo kupno żarówek albo opraw refinansuje się najczęściej już po paru miesiącach codziennego użytkowania. Co ważne, oświetlenie przemysłowe LED nie wymaga częstej wymiany – producent przewiduje żywotność blisko na 50 tysięcy godzin stałego świecenia. Oznacza to, iż jedna żarówka może wydajnie pracować przez wiele lat. Koszty na energię elektryczną albo samo oświetlenie hali produkcyjnej zwykle są dość wysokie, zwłaszcza latem, kiedy hale należy klimatyzować, więc to naturalne, iż właściciele poszukują oszczędności.W magazynach, gdzie niezbędne jest skupione oświetlenie, egzamin zdadzą się żarówki o wąskim kącie padania.
W tym miejscu, gdzie konieczne jest równomiernie oświetlenie sporych powierzchni, optymalnie będzie zamontować lampy LED z diodami umieszczonymi na całej linijce, rzucające strumień światła o kącie 360 stopni. Oświetlenie przemysłowe potrzebuje najczęściej dużego, ponad stuwatowego źródła światła.