Następny rok, rokiem linuxa

konto

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Zaczynasz swoją pierwszą pracę? Nie obejdziesz się bez konta bankowego

Internetowe konto
Author: istock.com
Source: istock.com
Każda osoba, jaka rozpoczyna swoją pierwszą pracę, powinna zastanowić się nad kontem bankowym. To na nie będzie spływać dostawane wynagrodzenie. Niektórzy posiadają rachunki bankowe na studiach, ale później zamykają je, gdyż wraz z zakończeniem nauki powiększają się koszty za ich prowadzenie. Kiedy jednak znaleźliśmy zatrudnienie, ciężko byłoby obejść się bez konta, więc warto jest dowiedzieć się, w jaki sposób wybrać należytą propozycję.

Który Internet w przedsiębiorstwie?

kabel sieciowy
Author: Azriena Azman
Source: http://www.flickr.com
Biznes musi sprawować się porządnie - w przeciwnym przypadku czymś całkowicie trudnym będzie sposobność zarabiania poważniejszych pieniędzy. Zapamiętajmy jedną rzecz: istnieje dużo interesujących rad dla przedsiębiorców, ale czy jest taki sens? W sumie bardziej wskazaną opcją jest to by skupić się na tym w czym od lat działa autor owego artykułu. Mianowicie pomyślmy jak spowodować, że nareszcie, iż w żadnym przypadku nie będziemy chronicznie narzekali na awarię Sieci i całą resztę.