Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Który Internet w przedsiębiorstwie?

Biznes powinien działać sprawnie - w przeciwnym razie czymś najzupełniej ciężkim będzie zarabianie większych pieniędzy. Zapamiętajmy jedną rzecz: istnieje wiele ciekawych rad dla biznesmenów, ale czy jest taki sens? Bądź co bądź lepszą opcją jest to by skupić się na tym w czym od dłuższego czasu specjalizuje się autor tego artykułu. Mianowicie zastanówmy się w jaki sposób spowodować, że wreszcie, iż nigdy nie będziemy ciągle narzekali na awarie Internetu oraz resztę.

kabel ethernet
Author: Alan Rampton
Source: http://www.flickr.com
Fakty są takie, iż XXI wiek bez Sieci to coś nierealnego. Może jeszcze niektórzy są w stanie radzić sobie bez Internetu, ale internet (zobacz szerokie pozycjonowanie) dla biznesu jest w tej chwili aż tak bardzo ważny co chociażby pacjent dla lekarza z powołaniem. Ważnym czynnikiem przy poszukiwaniu odpowiedniej oferty internetowej jest szybkość łącza. Zapewne nie będziemy ściągali z nielegalnych źródeł mp3 czy filmów, więc wielce szybkie łącze internetowe to kwestia drugorzędna, jednakże no nie zapomnijmy, że bardzo często łącze jest podzielone na większą liczbę userów. To wszystko tak naprawdę zależy od tego w jaki sposób działa firma. Sensownie podejdźmy do oszacowania wymaganej szybkości Internetu, to oczywiste.


Zasadniczo zakładanie, iż tylko szybkość Sieci jest istotnym czynnikiem nie ma żadnego sensu. Jednakże pewnie nikt z akurat nas tak nie rozumuje? To byłoby nierozważne. Nie zapomnijmy, że nawet najszybsza sieć nie spowoduje nam dużo frajdy, jeśli po prostu nie będzie niemalże ciągle działała. Wiadomo: wielce irytujące jest to kiedy chcemy zalogować się na konto w banku, portal społecznościowy bądź pocztę e-mailową (pobierz biuletyn).

Kliknij tu oraz zdobądź więcej info na prezentowany tu temat. Takie dane też wpadną Ci w oko, zatem nie namyślaj się długo, a przestudiuj to zagadnienie.

Raduje serce gdy rośnie konkurencja pomiędzy lokalnymi dostawcami - bo to powoduje, że w sumie jest bardziej korzystna sytuacja dla najzwyklejszego klienta.

Nie rozchodzi się wyłącznie o Internet dla firm, lecz również o typowe łącze dostępne w setkach tysięcy naszych domów. Zapamiętajmy z tego artykułu jedno zdanie: umowa z dostawcą Internetu wiąże na dosyć długi czas, a więc wypadałoby natrafić na dobre łącze. I właśnie tak będzie.